Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről?

Figyelt kérdés

[link]


Elhatároztam,hogy muszáj lefogynom,de főleg izmosítanom,ezért gondoltam,hogy összeállítok egy fehérjedús étrendet. 172 cm és 60 kg vagyok,de ma is lekövéreztek,tehát ne mondjátok,hogy anorexiás liba vagyok. A mai napom szar volt,mert semmit se ettem. :S


2011. jún. 29. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

688 kcal-os étrend 170cm-es 60kg-os teljesen normális/vékony lánynak?

Ez még viccnek is rossz.

Ha azt mondom, hogy zöld a szemed, miközben kék, azt is elhiszed? Legyen már egy kis személyiséged.

2011. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De tényleg kövér vagyok,magas a testzsírszázalékom,narancsbőrös vagyok. Járni fogok konditerembe + most hetente 1x futok és 2x biciklizek.
2011. jún. 29. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En azt nem fogom soha megerteni, hogy miert azokat az embereket koverezik le, akik abszolut nem azok, csak eppen nem csontvekonyak vagy van rajtuk egy pici felesleg? MIERT?


A feherjedus etrend pedig nagyon jo ha sportolsz mellette! Kitartas es meglesz az eredmeny!

2011. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jún. 29. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Fogd fel, a testsúlyod rendben van, fogynod nem kell, azt meg ne akard nekem beadni, hogy ilyen adatokkal kövér vagy - max te annak látod magad, azt meg testképzavarnak hívják.

Járj kondizni, tornázni, azzal feszesedsz, formásabb leszel, de mellette NORMÁLISAN étkezz, egészséges ételeket, különben jön a kórház vagy a jojó-effektus. Amúgyis az számít, amit a tükör mutat (a kilók száma nincs a homlokodra írva), és az, hogy a testeddel mennyire vagy megelégedve, hogyan tudod "viselni" azt, a magabiztosság - ez pedig nem a kilóktól függ.

2011. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a súlyod teljesen okés

étrenddel kapcsolatban-ne a fitness gabonapehely legyen, mert tiszta cukros, sima natur zabpehely+magvak és ide mehet a ribiszke is-nagyon finom lesz így együtt főleg ha a tejet és a gyümölcsöt összeturmixolod, majd ráöntöd a zabra és vársz vele 1-2 percet hogy jól átszívja magát

tízóraira mehetne másfajta gyümölcs is

ebédre rizs, párolt zöldségek, főtt újkrumpli, párolt főzeléknövények-spenót, karfiol, bab, borsó, lencse, gomba stb, sovány sertés, marha, hal, tojás

csirkemellhez még egy nagy adag zöldségsaláta is jó lenne

2011. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés, alig 700 kalória, többet kell enned, minimum 1200 kalóriát egyél meg, de inkább többet.

Másrészt tényleg nem vagy kövér, egyszerűen nem lehetsz az ilyen adatokkal. Inkább sportolj és étkezz egészségesen.

Megmondanád hány éves vagy?

2011. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen kevés kalóriával,hogyan tudnál izmosítani?

Ez már bőven meghaladja a kalóriadeficitet.

Izmosodni meg a többlet tápanyag beviteltől lehet.

És az is komoly,hogy arról az oldalról ahonnan linkelted sikerült megtalálnod a legértelmenetlebb összeállítást.


Egyébként az elgondolás nem lenne rossz,de drasztikus.

Menj vissza az oldalra és keress egy 1200-1400-as kal tartalmú étrendet.

Ezeknek a többsége úgyis fehérje alapú,uh a kívánt célt így sikerülhet elérni elég gyorsan.

2011. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!