Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről?

Figyelt kérdés

Reggeli:1 kis szelet meggyes pite,1 densia joghurttal (330 kcal)

Tízórai:1 szelet abonett,pár kanálnyi uborkasaláta (30 kcal)

Ebéd:59 g főtt rizs(nem tudom mennyi a főtt rizs,de elvileg kevesebb,mint a nyers.Azért számolok nyers kcal adatokkal,biztos ami biztos alapon.Ha valaki esetleg tudja mennyi az legyen oylan drága és írja meg.206 kcal),87 gramm pácolt sültcsirkemell(erről szintén fogalmam sincs,mennyi elviekben 5 kanálnyi pácban volt 5 kcal,szóval én olyan 100 grammként 120 kcallal számoltam.104.5 kcal)),egy db alma(72.85 kcal).Összesen:383.35 kcal

Tízórai:Egy db krémtúró(145.6 kcal)

Vacsora:Joghurtos alma(kb.180 kcal)

Utóvacsora:Két db joghurt,egy db abonett(200 kcal)

Összesen:1274 kcal kb.

Ezzel fogok fogyni?Vagy nem?

Amúgy csak azt a fél kilót akarom leadni ami feljött rám az elmúlt két napban,hogy megnyugodjon a lelkem.

15/L

173 cm és 53.5 kg.(ne akarjon sneki se leanorexezni!Csak arra vagyok kíváncsi mennyi kell a súlyfenntartáshoz majd ha arra kerül a sor és leadtam ezt a fél kilót.Tudom,hogy beteges meg minden,de ak leszek nyugodt.)

Jah és mellé sportolni is szoktam,ma mivel kevesebbet ettem 15 perc bicaj,plusz 15 perc súlyzózás.


2011. aug. 16. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi főtt rizs nagyon kevés kcal (egy adag rizsköret 20 dkg, készen).. Én egyszer lemértem a 125 g-os főzőtasakos rizsből négyszázvalahány gramm kész rizs lett...
2011. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

fél kiló miatt 1200kcal? -.-


egyébként csak megsúgom, hogy az ember súlya simán ingadozhat 1-2kilót is egy nap alatt, ez normális. ha te ettől kétségbe esel, akkor bajok vannak, testképzavar, étkezési zavar. nem éreznéd jobban magad, ha nem állandóan a kilóidon meg a kalóriákon rágódnál? na mindegy, a saját életedet szarod el... a te dolgod.

ha valóban fél kiló zsír jött fel rád, akkor azt már azzal is simán le tudnád adni, hogy a hülye cukros meggyespite és krémtúró helyett normális dolgot eszel. és többet egyél, többet mozogj. ennyi a titok.

2011. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Reggeli: joghurt + 1 szelet teljeskiörlésű kenyér legyen

Tízórai jó.

Ebéd jó.

Uzsi jó, de ide jöhetne az alma.

Vacsira egy joghurt vagy egy pohár tej.

Utóvacsorát felejtsd el szerintem.

+ mozgás és sok folyadék.

2011. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ne haragudj,de a krémtúró 145 kcal,nem annyira sok szerintem...Kevesebb,mint egy görgö joghurt.Na mind1.Amúgy meg nálam ez az elv nem segít.2000 kcalt ettem meg egy nap,ami állítólag nekem a javasolt,mellé bicikliztem 15 kmt és híztam.Ennyi,a többet evés többet mozgunk oldalról.Ez az egész egy tieznéves megehete napi 2000-2500 kcalt nyugodtan nagy baromság.Am meg joghurt,krémturó,tejtermékek van benne fehérje,annyira nem ártalmas.
2011. aug. 16. 15:31
 5/10 A kérdező kommentje:
Mandulavirág válasza,meg nekem már túlságosan kevésnek hangzik én nem tizen kílókat akarok fogyni hanem 0,5-1 kgt,amit ő mondott az kevesebb,mint 1000 kcal egy napra!:/
2011. aug. 16. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy grammra kiméred a csirkét, ehetnél kevesebb szemetet, mert azok hízlalnak.

Helyette ehetnél valami normálisat, reggelire kenyeret, némi zöldséget, több gyümölcsöt. Akkor pl. nyugodt lehetnél, de így nem igazán van rá okod.


Azért szólok, hogy nem fél kiló, hanem akár 2 kg súlyingadozás is normális, attól függően, mennyit ittál, mikor voltál utoljára nagywc-n és hogy mikor menstruálsz (ha egyáltalán megjön még az 53 kilóddal).

2011. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2200 kcallal súlyt tartok.:) Izmos vagyok,nem plötyi. Heti 12-14 órát sportolok. Jól érzem magam így. ;) 15/L/172cm/59kg
2011. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*joghurt,krémturó,tejtermékek van benne fehérje,annyira nem ártalmas


Nem annyira? Elolvastad csak egyszer is az összetételét?

Javaslom, tedd meg.

2011. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A krémtúró nem azért rossz, mert sok kcal, hanem mert tele van cukorral. Meggyes pite gondolom fehérliszt, ami szintén nem jó.

Teljes kiőrlésű kenyér reggelire, több kaja ebédre, felesleges ennyi joghurt, helyette lehetne több zöldség, maradjon vacsira csak fehérje.


És ha rendszeresen sportolsz (értsd: mondjuk heti 3-4 alkalommal 1-1,5 óra intenzív mozgás), akkor akár 2000kcalt is ehetnél. 15 perc biciklizés csak arra jó, hogy megmozgasd kicsit a lábadat, még elfáradni sem lehet.

2011. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
milyen krémtúró? Mert a millis krémtúrókban 220-230kcal van!
2011. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!