Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? Szerintet...

Nagyon kövér vagyok? Szerintetek hány kiló vagyok és mennyit kellene fogynom? 16L

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 1. 13:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nincs kedvem találgatni, inkább csak annyit mondok, hogy ha 16 évesen így nézel ki, akkor most szépen fogd magad, és kezdj el tenni azért, hogy lefogyj. Kérd szakember segítségét - ez alatt orvosra gondolok. Ő megmondja, hogy milyen súly számodra az ideális, és a diétát is személyre tudja szabni. Csodaszerekben ne bízz, ezen csak a megreformált étrend és a sok-sok mozgás segít.

És ha most nem kezdesz bele, akkor évről évre csak romlani fog a helyzet, megkeseredett és jó eséllyel beteg felnőtt lesz belőled. Csak rajtad múlik!

Ne tedd tönkre a legszebb éveidet.

2011. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%
Ha tényleg le akarsz fogyni akkor bodybuilder.hun nézel étrendet,edzést is nézhetsz de amúgy heti 6*1-1,5 óra aerob mozgás (bicikli,kocogás ha kicsit már fogytál) ! Ne add fel még 16 évesen tudasz változtatni,és az első 10 kiló gyorsan le fog szaladni,attól majd lesz önbizalmad és kitartásod,hogy folytasd.
2011. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem legalább 90 kg lehetsz. Akár ránézésből, akár a BMI alapján számolva, az erősen túlsúlyos kategóriába tartozol.

Én most álltam neki fogyókúrázni, vagyis nem egészen most, egy hónapja. Sok volt rajtam a víz is, de mégis sikerült elindulnom az ideális súlyom felé, mert ma 5-kg-mal mutatott kevesebbet a mérleg, mint egy hónapja.

172 cm vagyok és jelenleg 73 kg. Az ideális súlyom 65 kg körül van, azt szeretném elérni.

A táplálkozásomat teljesen átalakítottam, megszabtam, hogy mit nem eszek és iszok. ( pl.krumpli, rizs, édesség, szénsavas, cukros italok stb.)

Azért igyekszem mozogni is, de egyenlőre ez nem volt intenzív, majd ezután.

A saját egészséged érdekében mindenképpen változtatnod kell! Sok sikert és kitartást kívánok ehhez!

2011. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%

OFF

Úgy szokták kiszámolni az ideális magasságot, hogy magasság-110, vagy magasság-100-10%. Az egyik előző, aki a 2.at írta, nem tudom hogy jött ki neki, hogy 170-hez 53 kg az ideális, 63 jön ki eszerint, az első szerint 60.

ON

Fogalmam sincs, hány kiló vagy, nem tudom ezt megítélni, de az biztos, hogy fogynod kéne. Esetleg érdemes lenne orvosi segítséget is kérned, vagy legalább a szüleidét. Beszéljétek meg, hogy fogsz ezentúl étkezni, milyen ételeket főzzenek. Fehér liszt helyett egyél teljes kiőrlésűt, fogyassz kevés cukrot, egyél zöldséget-gyümölcsöt, csak vizet igyál, egyél napi 5ször.

2011. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
41%
az ideális tömeg számításánál ezek a barom számítási módok nem érnek semmit, a testzsírszázalék a lényeg, semmi más
2011. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
42%
Utolsónak! Tudjuk, hogy te vagy az okos, és mindenki más hülye. Szerinted miért nem terjedt el a testzsír százalék mérés? Azért, mert átlagembereknél nincs semmi értelme. Általában egy nő nem akar kigyúrt izomkolosszus lenni. Nagyon jó közelítést ad az ideális testsúlyra, hogy magasság(cm)-110.
2011. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 AtyeszLL válasza:
48%

HA most azonnal nekiállsz fogyni, a bőröd még elég rugalmas, hogy nem lógjon utána semmid.

De később bajok lehetnek!


Szerintem nem vagy vészes, sőt!

2011. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
Azért az alak szempontjából nem mindegy, hogy ez az ideális testtömeg tömény hájból tevődik össze, vagy szép, kisportolt testről beszélünk.
2011. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Utolsónak! Tudjuk, hogy te vagy az okos, és mindenki más hülye. Szerinted miért nem terjedt el a testzsír százalék mérés? Azért, mert átlagembereknél nincs semmi értelme. Általában egy nő nem akar kigyúrt izomkolosszus lenni. Nagyon jó közelítést ad az ideális testsúlyra, hogy magasság(cm)-110."


lassan minden második patikában megmérik, sőt [link]


egy nő 15-18 % testzsír alatt nem izomkolosszus...20-28% az ideális

2011. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
41%
Most komolyan ezt a szegény lányt a testzsír%-al akarod fárasztani? Nem elég az neki, hogy a magasságához képest 50 kg körül kellene lennie? Szerinted minek méressen testzsír %-ot?
2011. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!