Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyizók! Hogyan álltok ellen...

Fogyizók! Hogyan álltok ellen a kedvenc kajáitoknak?

Figyelt kérdés

Sajnos rettentően édesszájú vagyok,ami meg is látszik rajtam,mert alapból nem eszem sokat a főétkezésekre,de egész nap csipegetek egy kis csokit,sütit,ezt-azt,ha épp nincs más,és rám jön az 5 perc,akkor kakaóport kanalazok:D Emiatt nem tudok lefogyni,pedig szerintem elég könnyen menne.Szeretek futni is,de így hogy mindig nassolok,hiába mozgok,nem ér semmit.Most is van itthon süti,meg nápolyi,és hiába határozom el magam,hogy jó,nem eszek belőle,akkor se megy.Megittam már egy csomó vizet,de így is nagyon kívánom:(

Ti mit csináltok,hogy ne csábuljatok el?Olyan nehéz!


2011. júl. 3. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Szigor önfegyelem

Tudnék segíteni érdekel??

2011. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyél egy szelet sütit és később edzz 1 órát :) máris megoldva
2011. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vettem egy egész alakos tükröt, levetkőztem alsógatyára, és jól megnéztem magam benne. Jól jött amikor valamit nagyon a buci arcomba akartam tolni, és elfelejtettem , hogy hájállat vagyok. Ha a tükör drága, egy fénykép is jó.
2011. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves első,mégis hogy tudnál segíteni nekem?Ezen szerintem csak én tudok:)
2011. júl. 3. 14:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem én is a vetkőzős módszert választom!:))
2011. júl. 3. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Én simán megettem, aztán többet mozogtam. Ennyi a titok. Ehetsz nyugodtan sokat, csak akkor tornázd is le, és rögtön nem zsírban megy. :)
2011. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Önfegyelem, éjjel viszont kiélem magam, mikor azt álmodom, hogy tömöm magamba a süteményt. Ha nagyon csábít a gondolat, akkor elképzelem a ronda hájas hasam meg seggem, hogy soha nem fog lemenni róla a zsír, ennyi a titok. Amúgy zsírszegény kakaót iszom (igazi kakaóból) egy kevés édesítőszerrel, ha nagyon megveszek az édességért.
2011. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem veszek csokit, nápolyit. Ha nincs otthon akkor jobb. Már a mamámat, és anyukámat is leállítottam a sütésről. Jobb ha oda se hozza.

Ha megkívánom akkor eszem egy kicsit, nem vagyok a teljes elhagyás híve, mert örökre nem lehet leszokni róla. Meg azt sem szeretném ha egyszer ráugranék a hűtőre.

2011. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igyál citromos vizet vagy egyél citromot amint a savanyúság összehúzza a szád utána már semmit se fogsz kívánni xD
2011. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!