Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kedvenc thinspiration kép?

Kedvenc thinspiration kép?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez a mozaikszó létezik, vagy te találtad ki?
2011. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

engem az a szép szemű intimissimi modell mindig inspirál a fogyásra.

[link]

2011. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

20.44 blokkkolnám! :D

Nekem mondjuk ez... bár majdnem pont így is nézek ki! :D

[link]

2011. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, engem legjobban a vékony japán, kínai, koreai lányok inspirálnak. Talán mert nagyon szeretem az ázsiai kultúrát. Tudom, hogy soha nem fogok úgy kinézni mint ők, már csak azért sem mert nem vagyok ázsiai, de jó inspiráció.
2011. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

20.51 az ázsiai nők mind bajszosak, nem divat náluk a szőrtelenítés, és kezük lábuk szőrös... Az alkatuk, meg mint egy kisfiúé.

Most voltam másfél hónapot Ázsiában, hát ha ott kellett volna csajozni, akkor biztos kerestem volna valami európai kolóniát! :D

2011. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20:51 vagyok. Megkérdezhetem, hogy melyik országban voltál? Egyébként mivel nagyon szeretem a kultúrát ismerek egy-két ázsiából származó embert és nem tűnt fel, hogy szőrösek lettek volna. Sőt szerintem pont, hogy sokkal szőrtelenebbek, mint mi. (Talán épp ezért nem divat náluk a szőrtelenítés ott lent, ez igaz.) Én csak pozitív dolgokat vettem észre: a bőrük sokkal feszesebb és simább valahogy, jó hozzáérni. :D Bár lehet, hogy csak én találkoztam a kivételes tökéletes bőrűekkel..
2011. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ez a csaj előtte is elég jól nézett ki. (Utolsónak)
2011. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21.20 Kína, Thaiföld, Japán, Tajvan. Voltam már mindenhol többször is... Akik itt élnek Európában, vagy legalábbis el tudnak idáig jönni, azok felveszik a szokásokat, és talán szőrtelenítenek is. Viszont az anyaországokban élők egyáltalán nem... 10-ből 9 nő lába szőrös (nem kicsit) a karjuk is, és a bajusz szinte már kötelező. A fazonra nem vagyok ezek után kíváncsi, de biztos forrásból tudom, hogy az is brutál... :S
2011. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Jó tudni, hogy azért le lehet fogyni mindenképpen:):) Ez erőt ad..nem kéne sokat, csak pár kg-t nekem, meg szerencsére homokóra alkatom van:) Csak a kitartás kell...:)

2011. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!