Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sós vagy citromos víztől...

A sós vagy citromos víztől tényleg lehet fogyni? .

Figyelt kérdés
Most hallottam róla. Elvileg csökkenti az éhségérzetet mind a kettő. Ez igaz? Hatásos? Ha igen, akkor melyik a jobb?
2011. júl. 3. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A sóstól max hánysz, a citromostól még nem fogytam, pedig imádom a citromot is, meg a citromos vizet is.

Éhesebb nem vagyok a citromtól.

2011. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
citromos vizet ne igyál éhgyomorra, mert savasít...napközben lehet inni
2011. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam citromos vizet inni, ha nagyon bekajáltam és feszül a gyomrom. Általában segít. :)
2011. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem citromos vizet inni, de a sav elkezdte marni a gyomromat, így fájt tőle a hasam :D
2011. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ilyeneket akkor isznak, ha hányni akarnak az emberek. Ez is egy fogyási módszer, de nem hiszem, hogy erre gondoltál.
2011. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a savanyú íz elveszi az éhségérzetet ezért van az hogy a citrom vagy az ecettartalmú víz segíti a fogyást - nem eszel többet a kelleténél.. De ez igaz a mozgásra is.

Nekem volt osztálytársam aki kicsit husibb volt, szóval volt miből leadnia, megivott egy nap 10 liter vizet, másnapra lement róla 4 kiló. :D De ezzel vigyázni kell, mert a sok víztől vízmérgezést is lehet kapni (kimossa a szervezetből a hasznos anyagokat is, kb mintha meghánytatnád magad)

De amúgy rengetegen vagyunk akik szeretnénk fogyni és minden sz.rt kipróbálunk, végül pedig mind odalyukadunk ki, hogy akkor indul be a fogyás amikor végre egészségesen étkezünk és megfelelő mennyiségűt mozgunk.

Étkezés főszabályai: akkor eszel, amikor éhes vagy, annyit, amennyi jól esik, és azt amit kell! Ez lényegében nem fogyókúra, csak egy egyszerű életmód.. zöldség, gyümölcs, hús, gabona, zsír. Mindenre szükség van. Kis mennyiségben még a csoki sem kalóriabomba, mert endorfint termel amitől jobban érzed magad, tehát hasznos.

Kétnaponta eljársz futni, biciklizni, görkorizni, vagy csak otthon aerobicozol, súlyzózol és ennyi.

Nem kell úgy gondolkodni hogy akkor egész életemben gondjaim lesznek az alakomat illetően, mindig kínzom magam egy hétig valami ócska fogyókúrával aztán jól bepótolom a hűtőt kiürítve 2 nap alatt..

NEM AZÉRT ÉLÜNK, HOGY EGYÜNK HANEM AZÉRT ESZÜNK, HOGY ÉLJÜNK! :-))

Aki kicsit hosszabb távlatokban gondolkodik az így fogja fel: most le kell fogynom a túlsúlyom, mert a túlsúlyom megterhelő a szívem számára, plusz egyéb betegségek kialakulásában is közrejátszik és csak magammal cseszek ki, ha nem teszek ellene. Ha lefogyok, azzal két legyet ütök egy csapásra: teszek az egészségem megőrzéséért és még tetszeni is fogok magamnak.

De nem szabad átesni a ló túloldalára se: a koplalás ugyanolyan ártalmas, mint a túlsúly.

Szóval, aki az egészséget tűzi ki célul, az mindenképp alakít a testén, és mindenképpen pozitív irányba.

-Megfelelő napi tápanyag bevitel

-Megfelelő mennyiségű víz (~1,5 - 3 liter)

-Megfelelő mennyiségű mozgás (akármi, mert minden több, mint a semmi.)

-plusz: annak tudata, hogy nem csak a pillanatnyi énemnek akarok kedvezni, hanem 50 évesen sem szeretnék hájas, beteges, panaszos, orvoshoz mászkálós ember lenni.

2011. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!