Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A citromos víztől tényleg...

A citromos víztől tényleg lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk minden nap megiszok 2 liter citromos vizet az serkenti a fogyást? (persze mellette diéta + mozgás)
2011. márc. 15. 19:06
 1/6 anonim válasza:
kétlem...
2011. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szétmarja a gyomrodat huzamosabb idő után. ennyi.

nem gondolom, hogy fogyaszt.

2011. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a citrom gyenge sav - nem mar szét

sz. annyiban, hogy az éhségérzetet csökkenti(legalább is nekem igen)

2011. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én valami olyasmit olvastam, hogy ha fehérje tartalmú étel után iszol citromosvizet, akkor az segíti a fehérje lebontását. De, hangsúlyozom, nem tudom mennyi igazság lehet benne:)
2011. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ébredés után, éhgyomorra egy pohár citromos víz lúgosít. Így jó hatással van az egész szervezetedre. És itt mindjárt írja majd néhány ember, hogy ugyan hogyan lúgosítana, mikor savas. Valóban savas, mégis ilyen hatású. De. Aki hajlamos a gyomorsav túltengésre vagy szokott emiatt fájni a gyomra, annak tényleg kicsinálja. Én pl. - bármilyen jó hatása is van - nem tudnám inni, irgalmatlan gyomorfájást okozna. Hogy a kérdésre is válaszoljak: nem, nem fogsz tőle jobban fogyni.
2011. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. márc. 16. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!