Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel most nagyot hibáztam?

Ezzel most nagyot hibáztam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok duci 173 cm és 55 kg,de azért vigyázok arra,hogy mit ettem.Ma viszont elszaladt a ló és bekajáltam:

Reggeli:Egy kis tál Vitalis műzli

Tízórai:Egy db nektarin

Ebéd:három kisebb darab rántott heck egy kis ketchuppel meg egy kis szelet magos kenyérrel

Uzsonna:három db cerbona műzli szelet(75 kcal,75 kcal,66 kcal)

Vacsora:hát igazából ez a gáz...egy mekis sali öntet nélkül 115 kcal,plussz egy kefír kb. 80 kcal és utána egyszerűen megjött az édesség utáni vágyam és benyomtam egy nagyobb sornyi étcsokit,plussz két 51 grammos túró rudit.

Ez nagyon gáz egy napra,vagy túlélhető?


2011. júl. 3. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

háát....elmegy...most 1 napon nem fog múlni a súlyod!:)

ma megünnepelted kicsit magadat!:))

majd máskor visszafogod magadat!:)

velem is előfordult....főleg,h most voltak szülinapozások....kb torta evés volt 1-2 napig...:/ volt is bűntudatom...de ebbe az időbe nem tudok menni biciklizni se,mert kb elázok lehet!:( és rossz,h nem tudok menni..

2011. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én ezen a héten mindennap futottam vagy szobabicajoztam 30-45 percet intenzíven,kivéve ma,mert sztem lebetegedtem...
2011. júl. 3. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehát ez egyáltalán nem sok! Ezt nevezed te bekajálásnak? :D Szerintem ez egy tök normális nap, nem mondom hogy fogyni fogsz tőle, de hogy hízni se, az tuti (mondjuk neked speciel az jót tenne, de mindegy).

A "nem vagyok duci" a te súlyodra elég enyhe kifejezés, szerintem elég sovány lehetsz, felesleges ennyit paráznod ezen. Remélem nem direkt fogyóztál, hogy ilyen alakod legyen, vagy isten ments még fogyni akarsz!

Megkérdezhetem, hány éves vagy? Gondolom elég fiatal, akkor normális a testsúly, fogsz még nőiesedni. Ha viszont 18 vagy több vagy, akkor nyugodtan hízhatnál egy kicsit. :)

2011. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Neked hízni kéne ember! Én 171cm vagyok 55 kilóval és a bordáim kint vannak. Minden nap megehetnél ennyi édességet akkor sem lenne gond. Sőt még talán jót is tenne.
2011. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Te megőrültél? Híznod kéne mert ez így nagyon nem lesz jól. Minimum 73 KG-nek kéne lenned. :S
2011. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

73???:D

Én 178 vagyok...most vagyok 76...és nekem kéne 70-71nek lennem..


20/L

2011. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1: könyörgöm, súlyt tartasz, és fiatal vagy, akkor eszel így, amikor jól esik. ha felmegy 2-3 kiló, akkor egy ideig visszafogod magad és lemegy. kordában tudod tartani. főleg, hogy sportolsz. :) nem szabad azért, hogy ez irányítsa teljesen az életed.


2: szerintem 173 centihez 55 kiló már elég vékony, de nagyon jól nézhetsz ki. ;) nekem is nagyjából ez a célom. a többiek meg kicsit el vannak tájolva. vagyis, megértem, hogy nem mindenkinek ugyanaz az álomsúlya, de azért könyörgöm, 73 kiló????

ajánlom figyelmetekbe ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__19..

2011. júl. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!