Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 nap alatt maximum hány...

2 nap alatt maximum hány kilót tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
minél többet szeretnék leadni, mert pénteken megyek Balatonra.:ss
2011. júl. 6. 12:39
1 2
 11/12 anonim válasza:
74%

Már megbocsássatok, de halvány figja sincs senkinek, hogy miért akar ő két nap alatt lefogyni! Lehet, hogy nem is akar két nap alatt. Ő tudja, hogy miért tette fel a kérdést, úgyhogy nem kéne leenni a fejét. Ráadásul pedig, igaza van, a kérdésre kell válaszolni, a magánvéleményeket pedig mindenki tartsa meg magának addig, amíg arról nem kérdezik! Nem arról szól az oldal, hogy mindenki a magánvéleményét kinyílváníthassa.

(Tudom, hogy ez is amolyan véleménynyílvánításra sikeredett, viszont fájdalom nézni egyesek "hű de én mennyire okos" vagyok hozzállását, ráadásul a hangnemet, amiben a kérdésre válaszolni...)

2013. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 PANZERGENERAL válasza:
Nos 1 kg zsír/háj 7000Kcal . egy napi átlagos bevitel 2000 Kcal, (ez nemtől kortól, testtömegtől fizikai aktivitás mértékétől változhat). tehát ha egy nap nem viszel be semmit ami nem ajánlott!!! akkor számolhatsz elméleti szintem átlag 2000 minusszal, tehát kb 2 nap alatt olyan 60 dekát fogyhatsz, a többi mind a szervezetedből távozott vízveszteség rovására írható ha kb átlagos a testalkatod de mint mondtam változhat ez, ugyanis nem tudom mennyit viszel be napi szinten, mennyit mozogsz, milyen nemű vagy, és hány kiló alapból. De rövid idő alatt ne várj sokat, + az is sokat számít mennyi felesleged van, és mennyit töltesz aktívan egy nap. Napi szinten csak dekákat adhatsz le megfelelő körülmények közt, ami nem zsír. Étrend + edzés = eredmény. (Ha tényleg sürgetni akarod az eredményt akkor egyél sokkal kevesebbet, de azért enni kell! De az edzéssel beszarsz majd az energiahianytol, + legyengülhetsz ha nem viszel be elég vitamint, és ásványi anyagot. Egy szónak is száz a vége, ez egy lassú folyamat.
2014. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!