Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Átlagos volt a mai kajám?...

Átlagos volt a mai kajám? Fogyókúrának megfelel?

Figyelt kérdés
Ettem 10 körül reggelire 3 virslit egy szelet kenyérrel+ zöldségek, ebédre 2 körül egy tányér halászlét hal és kenyér nélkül egy marék tésztával.
2011. júl. 6. 15:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Légyszi ne írjátok a napi 5x i kaját és a teljes kiőrlésű kenyeret.Nem így akarok fogyózni.
2011. júl. 6. 15:12
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hany eves vagy,fiu e vagy lany,hany kilo vagy,stb.Eleg fontos lenne.
2011. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Légyszi ne írjátok a napi 5x i kaját és a teljes kiőrlésű kenyeret.Nem így akarok fogyózni."


Innentől kezdve teljesen nyílvánvaló, hogy tök mindegy mit írunk. Szerinted jó volt ez a menü? Ha igen, áldásom rá, ha nem, változtass rajta.

Hiába írjuk le a véleményünket, látszik, hogy te a fejedbe vettél valamit és azt véghez viszed. Az már nem számít, hogy egészséges-e vagy sem.

2011. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Halászlé hal nélkül XD inkább a tésztát hagytad volna ki, nem a halat.
2011. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, átlagos a kajád, de nem felel meg egyik fogyókúrának sem. sanszos, hogy még ma farkaséhes leszel, és még egy CH bombát beviszel.
2011. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kevés... és a halászlé nem volt túl nyerő ötlet, főleg nem tésztával...
2011. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
tudjátok nem akarok mindenről lemondani, egész életemben nem kerülhetem a tésztát.Hanem átlagosan akarok enni. Olyat amit a család is megeszik, csak én inkább kevesebbet.
2011. júl. 6. 15:40
 8/15 A kérdező kommentje:

15:28 nak

már két hete így eszem, napi kétszer és nem vagyok éhes, próbálok nem túl sokat.

2011. júl. 6. 15:42
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A tészta viszont teli van szénhidráttal, egyszerűbb lett volna halat enni, minimális tésztával.
2011. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meg napi 2x evéssel nem fogsz lefogyni, mivel a szervezet akkor tartalékol, ha napi 5x eszel, akkor megszokja, hogy kap kaját rendesen, és akkor nem fog tartalékolni.
2011. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!