Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? (Kérdésed...

Melyiket válasszam? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
augusztus 19ig le kell dobjak minimum 6kg-t. Mellette van napi 30 perc sport.(szoba bicaj) És este ha után nem eszek a többi a szokásos kis adagok napi 5x és 2-3l víz.
2011. júl. 7. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi közül melyiket válaszd?

Leírtad, hogy meddig és mennyit akarsz fogyni és hogy hogyan, akkor mi a kérdés?:D

16/L

2011. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A linket nem jeleníti meg? :S
2011. júl. 7. 12:47
 3/6 A kérdező kommentje:
2011. júl. 7. 12:47
 4/6 A kérdező kommentje:
most?
2011. júl. 7. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ma már válaszoltam az előző diétás kérdésedre,és leírtam,hányszor,és miket egyél. Augusztus 19-ig van még csaknem másfél hónapod,én azzal a diétával amit leírtam neked,és tornával 5 hét alatt lazán fogytam 7 kilót! Nem értem mi a problémád azzal a diétával,de küldök egy másikat,amit sokan le fognak hurrogni,de gyors fogyáshoz kiváló,csak megvan az a hátránya hogy ha ugyanúgy sokat fogsz enni mint előtte,akkor gyorsan vissza is szeded amit leadtál.


[link]


26/N

2011. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egészségesebb életmódot válaszd, hidd el, így is fogyni fogsz!

Tehát naponta 5x egyél kevesebbet. A szénhidráttól tudunk hízni, ezért ezt délelőtti órákban érdemes fogyasztani (reggelire vagy tízóraira), lehetőleg ebből is az egészségesebbet pl. tönkölybúzás kenyér, zabpehely (ebből nagyon finom zabkásákat lehet készíteni pár perc alatt). A fehérjére nagy szüksége van az izmoknak, fehérjét a délutáni órákban kell fogyasztani (uzsonnára és/vagy vacsorára). Sok zöldséget és gyümölcsöt kell fogyasztani, ennek most úgy is szezonja van.

A nassolnivalókról és a cukros üdítőkről mondj le. A 2-3 l víz jó egy napra, de ha gondolod mehet egy kis gyógytea is ízesítés nélkül.


Ha ez mellett szobabiciklizel, az jó, de a 30 perc legyen 45 és akkor könnyebben tudsz fogyni. + Ha van időd/kedved tornázz még otthon, comm, fenék, hasizomerősítő gyakorlatok. Én olyasmit csinálok, mint a Rubint Réka van öt perced, mármint a gyakorlatok olyanok, néhány plussz elemmel kibővítve és hihetetlen, rendesen elfáradok benne és érzem az izmaimat utána. Nekem hatásos.


Egyébként heti 0,5-1 kg fogyás a reális, de mindenkinek más a szervezete, ezért egyénfüggő, hogy mennyi idő után indul be a fogyás és honnan fogy először. Mérekedni pedig hetente egyszer érdemes, reggel, wc-zés után és reggeli előtt.

16/L

2011. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!