Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este fél 7-7-kor is lehet még...

Este fél 7-7-kor is lehet még vacsorázni?

Figyelt kérdés

Fél 4-kor "ebédelek" és így jönne ki a 3 óra.

Másik dolog: a tojásfehérjében tényleg csak 14 kalória van?:OO


Köszi:)


2011. okt. 6. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én most negyed 11-kor fogok vacsorázni: 1 norbi rudit egy nagy bögre 1,5-ös tejjel. :) Tegnap este kakaós csigát ettem (update 1).

És fogyok :)

2011. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

lehet és igen kb 14.


nem olvastam még utánna mélyrehatóbban ennek a 6 után ne egyél dolognak, de egy dolgot már biztosan állíthatok.

Az hogy milyen tápanyag mikor mivé hasznosul az sokmindentől függ és nem pedig 1 dologtól fekete fehéren.Meg amugy is egyik ember 9kor fekszik másik éjfélkor és ez az elmélet elsősorban arra épül hogy alvás közben elraktározzuk a dolgokat.

2011. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, én mindig 7-kor vagy fél 8-kor vacsizok és terv szerint fogyok :-) A kalóriát meg nem tudom.
2011. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor lehet vacsorázni valami könnyűt, csak ne rögtön lefekvés előttre időzítsd.

Igen, én is úgy tudom, hogy 14 kcal.

2011. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A vacsora időpontja két három órával az elalvás előtt legyen. Ez az egy "szabály" vagyis ha korán fekszel akkor úgy vacsorázz, viszont ha mondjuk éjjel egy körül alszol csak, akkor még nyugodtan vacsorázhatsz este 10-kor is akár. Lényeg hogy mit.. szénhidrátot már ne nagyon, max gyümi(szőlő, banán szintén ne), este fehérjét érdemes enni mondjuk zöldséggel, sovány túró, grill csirkemell, gépsonka..
2011. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg: 2 órával lefekvés előtt egyél utoljára, tehát ha 9-kor akarsz lefeküdni nyugodtan, ha később akkor még később is ehetsz
2011. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Szénhidrátot nem szoktam:)

vacsorára ezeket szoktam enni:

Tojásfehérje, túró, mozzarella sajt, zsírszegény kefir, natúr joghurt, és néha lecsúszik hozzá egy tejeskávé (1, 5-ös tej) :)

Ezek megfelelők?:)

2011. okt. 6. 22:44
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja és zsírszegény túró:)
2011. okt. 6. 22:44
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő, bár rejtély miért iszol kávét este :D
2011. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó! :) Én is pont ilyeneket eszem:


sovány túró enyhén sózva nagyon finom, egy két szelet vékony gépsonka(pulyka), paprika, és ha van egy kis grillcsirke

2011. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!