Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem félrevezető, ha azt...

Nem félrevezető, ha azt tanácsolják a fogyózóknak, hogy kell napi 2000 kalória egy nőnek a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint ennyi a súlytartáshoz kell egy átlagos magasságú és súlyú nőnek. (Amúgy meg egyénileg kell kiszámolni.)
2011. júl. 8. 09:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Hát, azért ennyi hízásnál kis idő alatt (hacsak nem szültél) biztos, hogy valami orvosi gond van. Nem gondoltál még arra, hogy megnézesd magad? Pajzsmirigy baj is lehet.
2011. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 bix ***** válasza:
alice: alacsony kcal értéken nem hiszem hogy lehetne normális, megfelelő intenzitású edzést végezni. mivel nincsenek feltöltve az izom glikogén raktárai így hamar fáradnak, és jelentősen kisebb az elégetett kcal érték. én súlyt 3000 körül tartok, bicó be a melóba meg haza, és ezen kívül is aktív vagyok eléggé, de 2000 körül én már észrevettem hogy jelentősen visszaesett a teljesítőképességem.
2011. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
így van, ezért is próbálok odafigyelni, hogy annyit egyek, amennyit kell:-)
2011. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha már amúgy is szétoffolom itt a kérdést, 1000 kcal-nak üzenem, hogy én 170/74 vagyok (79 voltam pár hónapja még), és a fogyáshoz elvileg napi 2000 kcal-t kellene ennem, heti 2-3 mozgással számolva. Az alapanyagcserém 1500 kcal!!
2011. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy gond nincs, már megnézettem. Talán a fogamzásgátló? Egyszer megkérdeztem itt és mindenki lehurrogott, hogy attól nem hízhatok, mert nincs benne kalória.

1000 kalóriás

2011. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 bix ***** válasza:
a hormonszinted jelentősen befolyásolja pedig a fogyást. ugyanis a máj játszik kulcsszerepet a fogyásban, az alakítja a zsírsavak egy részét és a glicerilt át. lehet hogy megérne kipróbálni valami mást, exeknek mind lindinet ment, azokra nem volt ilyen para, de egyénfüggő. lehet megérne egy próbát.
2011. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

ugye nem hitted te sem, hogy a fog.gátlótól a benne lévő kcal miatt hízhatsz?:D

én Lindynette-t szedtem, nem volt gondom, mondjuk már abbahagytam

mennyi idő alatt ugrottál 48-ról 7x-re?

2011. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nem a fogamzásgátló tablettában lévő kcal-tól hízhat,hanem a mellékhatásként fellépő állandó éhségérzettől,amitől többet eszik és hízik.Próbálj meg váltani másik bogyóra,ha ez azóta van mióta szeded.
2011. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
2 év kb. És NEM ESZEK TÖBBET! Sőt, kevesebbet, mint régen.
2011. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Esetleg írd le, mit eszel, mikor. Hátha tudunk segíteni. Gondolom nem is szültél mostanában.
2011. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!