Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zugevő vagyok, és még magamnak...

Zugevő vagyok, és még magamnak se vallom be! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A nap végén amikor összesítem, hogy miket ettem, még sokszor magamnak is hazudok! Pl hogy az az 1 szelet kalács nem számít, stb :S


Mostanában nagyon elengedtem magam... :S


2011. júl. 9. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
igyál sok vizet, min. 3 litert naponta, még akkoris, ha nem vagy szomjas, elüti az éhséget! ;) de tényleg.
2011. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De nem vagyok éhes. Ránézek és nem tudok ellenállni :( Mostanában nincs sok akaraterőm


Amúgy napi 3 liter vizet iszok + 1 liter zöld teát

2011. júl. 9. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Állj a tükör elé és kérdezd meg magadtól hangosan, hogy biztosan ilyen gyenge vagy, vagy le tudod küzdeni a vágyat?
2011. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek van nálatok otthon ilyen szarságok, látszik a mi családunkba senki se túlsúlyos, de érdekes nem igényli senki az ilyen nasikat, persze, hogy ha lenne felzabálnám.
2011. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
BÍRD KI, én kibírom pedig én igazi vesztes vagyok mégis 75 kilóról lefogytam 69-re. A cél: 65 kg (176 cm vagyok)
2011. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mármint bírd ki zugevés nélkül...
2011. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hmm...Mikor kezdenéd megenni akkor mond magadnak hangosan: Ilyen h***e vagyok , hogy nem bírom ki nasi nélkül?!Pedig igenis van akaraterőm!Mitől lesz jobb,ha felzabábolom az összes kaját?(kicsit fura,de nálam ez bevált)Én még a tesómmal versenyeztem,hogy ki bírja ki több napig nassolás nélkül.Hajrá,gondolj arra,ha másnak sikerült,Nekedis fog!=)
2011. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok alapból, de meg kellett tanulnom uralkodni magamon. Tegnap is anyám meggyes pitét csinált (a halálom), de megálltam, hogy egyek belőle. Ilyenkor inkább iszom egy pohár jó hideg kávét, vagy eszem valami gyümölcsöt. Hál' Istennek ilyenkor rengeteg töldség/gyümölcs van, úgyhogy sokkal könnyebb ellenállni a kalóriabombáknak. Akaraterő kérdése az egész. szedd össze magad:) Tudom, hogy nehéz, de muszáj.
2011. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!