Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy lefogyhatok...

Az igaz, hogy lefogyhatok azzal, ha a tükör előtt állok, és azt mondogatom magamnak, hogy jól nézek ki, pont jó vagyok így, meg stb?

Figyelt kérdés
Azért mert azt hallottam, hogy minden az agyban dől el. Ha azt mondogatnám, hogy jaj de kövér vagyok, akkor híznék??? Egyébként 157 cm és 53 kg vagyok.
2011. júl. 16. 11:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

ez hülyeség, hogy mondasz valamit, és lefogysz. vagy meghízol.

csak önbizalmat, akaraterőt és kitartást ad.

2011. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%

LOLXDXD nem :D Ha minden ilyen könnyű lenne akkor nekem 30 centis falloszom és 3% testzsírom lenne illetve félkézzel emelnék tonnát fejfölé.

Ahhoz, hogy fogyj diéta kell és sport. Bár nem értem minek akarsz fogyni...

2011. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%

Hülyeség.


Második, te meg mutass nekem egy nőt, akinek 30 centis f@sz kell.

2011. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha evés helyett is a tükör előtt állsz és ezt mondogatod, biztos le fogsz fogyni. De hova is? A súlyod épp ideális.
2011. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Itt nem erről van szó, hogy kell-e valakinek vagy sem. De ha ennyire zavar a példám, akkor adok másikat:

- ha ez ilyen könnyű lenne akkor már rég milliomos lennék


Remélem így már megfelel az elvárásaidnak, és nem kötsz már belém.

2011. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A Te esetedben használhat a dolog, mivel amennyire ennyi adatból meg lehet állapítani, nincs túlsúlyod.

Ez viszont nem igazi (kilókban, izom/zsír arányban történő) változást generálna, hanem a testképeden javíthatna. Ami valóban fejben dől el. Ahogy fent is írták, növelheti az önbizalmadat, ha szeretettel és elfogadással nézel önmagadra. Emellett ha még azt is hozzáteszed, hogy nagy kedvvel mozgok/sportolok, hogy egészségesebb, csinosabb legyek, az már gyakorlatilag is hozhat eredményt, főleg, ha tényleg hozzáfogsz és sportolsz valamit.

2011. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11.18! Ez jó volt! Én sem értem mi a férfiaknál ez a megalománia. Miért áhítoznak a 30 centisre.
2011. júl. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Valóban az agyban dől el, ott határozódik el, hogy fogyni szeretnék, onnan jön a tiltás, ha enni szeretnék, onnan jön az akarat, hogy én ezt most így csinálom és megcsinálom

És valóban lefogysz, szerintem tükör nem kell hozzá..

2011. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
0%
Mennyi?? Én 167cm vagyok és 45 kg.
2011. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csak mondogatom magamnak, diétázom is!!! :)
2011. júl. 16. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!