Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másoknak is van kijelölt...

Másoknak is van kijelölt zabálós napjaik?

Figyelt kérdés

Nekem szükségem van egy ilyenre 2 hetente.

Ilyenkor napi min 300 g ch-t meg kell ennem. :)


Olyan jó érzés, hogy ilyenkor minden "rosszat" ehetek.. Ma pl fél kg háztartási kekszet is megettem :P


2011. júl. 10. 16:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem eszed az egészséges rizst meg zabpelyhet,zabkorpát? Miért a nutellás kenyér,hisz az "szemét". :D
2011. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
??? nem értem a kérdésed :D dehogy szemét az, ugyan olyan szénhidrát az is (soha nem állítottam az ellenkezőjét max csak azt, hogy lehet jobban is felhasználni a kalóriákat)... itt most csak azt mondtam, hogy a csaló nap sem a zabálásról szól (csak a kontrollált többlet kajálásról). Azt egy szóval se mondtam, hogy ne egyen háztartási kekszet csak annyit, hogy ne fél kg-ot.
2011. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Zapkorpát meg egyenek a lovak XD egészséges, de kiráz tőle a hideg, viszont én most még mielőtt megerőszakoltok megyek edzeni :D a szavaimat meg ne tessék kiforgatni :)
2011. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Nem erőszakítunk meg...bár tölts fel egy képet és meglátom :D

Jó edzést,én is megyek edzeni bár semmi kedvem olyan dög meleg van:(

A reggeli nutellás kenyerednél meg gondolj ránk:D

2011. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Nem töltök fel képet, mert régen feltettem már magamról és semmi jó nem sült ki belőle XD

A meleg ne tántorítson el, viszont figyelj, hogy igyál eleget :)

Meglesz XD én mindig rátok gondolok, kivéve amikor nem :) ebben az esetben viszont azon gondolkodom melyik pokémon az erősebb :P

2011. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Na de nehogy csak offoljam a kérdést válaszolok is.

Nekem is vannak zabanapjaim,pl jövőhéten lagziba megyek :) Na ott aztán semminek sem fogok nemet mondani:)

Viszont már elkezdtem "felkészülni" rá,fél órával kitoltam az edzésidőmet és kicsit növeltem az intenzitást.Ez így fog menniinnentől a lagzi után 4napig.K pluszba annyi kalóriát égetel el mint amennyit ott megfogok enni.

2011. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Melyik kép az?:)

Pokémon??XD Szerintem Songoku az erősebb :D

2011. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Szerintem jol tetted hogy megettel ilyen sok kekszet.En is pont 2 hetente szoktam ilyen napot tartani.Eppen ma van ez a zabalos nap.Mar megettem egy oriaspizzat,es egy 4 kilos dinnyet,kb.8 barackot,egy majkremes kenyeret,es meg gondolkodom mit csinaljak vacsira. Valami jo szaftosat szeretnek....Azt hiszem babfozelek lesz csulokkel es egy jo nagy szelet kenyerrel.Es tenyleg jo erzes. Es ettol meg nem fogok meghizni,de tok jo,hogy zabalok.
2011. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

:DD

Agyatokra ment a meleg?:D

2011. júl. 10. 18:54
 20/34 anonim ***** válasza:
Nekem speciel igen :D Most edzésnél azthittem lefordulok a gépről:/ Ami vígasztalt,hogy kiizzadtam rendesen a vizet és olyan "áramvonalas" lettem hogy csak na :D
2011. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!