Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másoknak is van kijelölt...

Másoknak is van kijelölt zabálós napjaik?

Figyelt kérdés

Nekem szükségem van egy ilyenre 2 hetente.

Ilyenkor napi min 300 g ch-t meg kell ennem. :)


Olyan jó érzés, hogy ilyenkor minden "rosszat" ehetek.. Ma pl fél kg háztartási kekszet is megettem :P


2011. júl. 10. 16:32
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Soha többet nem akarok lekvárt látni :DD
2011. júl. 11. 21:12
 32/34 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmentem :D aztán még menni kellett barackot szedni, szóval megvolt a program. Reggel 8-tól délután kettőig meló (fent a hamradik emeleten hálózatkiépítés, plafonfúrás, pakolás stb...) 3 óra edzés, 1 óra szüretelés XD
2011. júl. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Na még ezt elmondom, aztán még összepakolok mára, azt mehetek megint melózni...

Tegnap úgy leizzadtam, hogy nem bírtam mellhez emelni a kétkezes rudat :D (csúszott az izzadságtól mint állat) Kénytelen voltam a csuklószorítómat átkötni a rúdra, hogy legyen rajta biztos fogás :)

2011. júl. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Napi időjárás jelentés..khmm... össze vagyok fagyva :S :D

De hogy maradjak a kérdésnél: én olyan zabanapot tartottam hogy ihajj,lagziban voltam,enyém volt az édességmérgezős kérdés,ha láttátok XD

Azóta már jól vagyok ;)

2011. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!