Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon meguntam, a csirkemell,...

Nagyon meguntam, a csirkemell, zab, túró, tojás kombókat! Ha egy ideig így csinálom akkor nagyon ártok a fogyókúrámnak? Tovább

Figyelt kérdés

Van itthon egy csomó előre elkészített fagyasztott bagett(nem tk,hagymakrémes,sonkás,sajtos),amit csak ki kell olvasztani a sütőbe és kész.Valami isteni finom:)

1db 270kcal. Ha jól emlékszem 25g ch,és 19g fehérje van benne. Namost ha én a főétkezésekre ilyet ennék(reggeli,ebéd,vacsira mondjuk nem hanem inkább uzsira 16-17kor).Tehát napi 3db-ot (810kcal). És e mellé(kb 300kcal-nyit),már kizárólag csak fehérjét ennék. Vacsira soványtúró vagy cottege,ebédre még egy 100g csirkemell.

Ezt csinálnám vagy 4-5napig,az nagyon gázos lenne?


2011. júl. 11. 11:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Megnézzem neked, van itthon egy baugette?
2011. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szia


szerintem nincs értelme, egyél reggelire egy bagetett sajttal, sonkával, főtt tojással, light vaj-sajt-fűszerkrémmel és zöldséget hozzá

tízórai uzsira nyugodtan ehetsz gyümölcsöt-dinnye, alma, barack, szeder, sárgabarck-itt a szezon

ebédre se kell mindennap csirkemell

zöldséglevesek, zöldségkrémlevesek, főzelékek főtt tojással, főtt rizs, krumpli, rizseshús, lecsó, töltött paprika sovány sertés, marha, pulyka, halak, csirke

töltött zöldségek, rakott zöldségek

vacsorára túró joghurttal kikeverve és hozzá valamilyen gyümölcs

ennyi az egész így nem unalmas én így csináltam és azóta is tartom

desszertnek persze túrótorta, joghurtorta, tejberizs, túrógombóc, gyümölcsös piték becsúsznak na és? úgyse tudsz egész életen át ezeken élni, fölöslegesen kínzod magad

tesésk normálisan enni és sporoltni és kész

2011. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!