Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 27km bringával hány kalóriát...

27km bringával hány kalóriát lehet elégetni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 15:22
 1/10 bix ***** válasza:
300- tól akár ezerpárszázig... a kérdés csak hogy mennyi izom van a lábadon, hogy milyen intenzíven tekersz, hogy milyen terepen... 27 km sprintelve többszöröse lesz mint 27km lazán letekerve...
2011. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!!


Hát az útfekvéstől függ a gyorsaság, ahol lehet megyek gyorsan, olyan kb 70perc alatt van meg a 27km.

2011. júl. 15. 15:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Már te is kezded... NEM TUDOM!!!!!! NEM LEHET MEGMONDANI WAZZE!!!

Ha nem fogysz csökkentsd a kajád és emeled a mozgást.

2011. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jahh amúgy aszfaltos úton, néhol nem sima az útburkolat, és vannak kis emelkedők.
2011. júl. 15. 15:39
 5/10 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy fogyni akarok? :)

nincs rá szükségem, csak kíváncsiságból kérdeztem meg.

2011. júl. 15. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát gondoltam mivel a fogyókúrás témakörbe raktad nem a tudományosba :D ezt akkor sem lehet kiszámolni... legalábbis én biztosan nem fogom tudni. És más sem olyan nélkülözhetetlen adatok birtokában sem mint pl a testzsírszázalék.
2011. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bix ***** válasza:
az nincs 30km/h átlagban, az elég laza tekerés. 5-600 kcal ha lehet max, de mint samurai is írta ezt betippelni lehetetlen. nagyban függ az izomzattól és mindentől amit leírtam, az én combom tuti több kalóriát éget el ugyanolyan terhelésen mint a tiéd, pusztán a méretbeli különbségek miatt. vegyél egy jó pulzusmérős mellkaspántos órát, az saccra egész értelmes értékeket tud adni, de csak akkor ha megadod a megfelelő paramétereket neki. persze pontos az se lesz, de hozzávetőleg jó az. nekem egy polar órám van, az 20k körül volt, nem olcsó tudom, de edzőtárs wellmed-et használ, fele ennyiből megvolt pánttal, és akkora eltérés nincs a két mért érték között hogy azt mondanám hogy mindenképp a drágább a jobb
2011. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Amúgy az ér valamit(nem konkrétan kalória égetésre gondolok, csak úgy) ha ezt a távot naponta vagy majdnem minden nap megteszem?

2011. júl. 15. 19:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ér! Egy kis mozgás fitten tart, javítja a kedélyállapotod, segít ellazulni és egy kicsit kiszakadsz az élet nehézségeiből. Ez a táv nem túl megerőltető de nem is túl kevés, pont ideális egy kis átlagos testmozgáshoz.
2011. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!! :)

Tavaly nem sokat kerékpároztam, de előtte igen, és tényleg sokkal fittebbnek éreztem magam mikor bringáztam. :)

2011. júl. 15. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!