Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék "hallani " a 13 napos diétáról, jót és rosszat egyaránt. + Van aki esetleg most szeretné elkezdeni?

Figyelt kérdés
Tényleg csak a tapasztalatok érdekelnek . Mindenkit kérek aki esetleg degradáló válaszokat írna , hogy ne tegye mert nem érdekel sem engem sem pedig másokat . Előre is köszönöm .
2011. júl. 16. 12:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Én a 4. napnál tartok. Nem mindent tartok be szigorúan. -2,5 kg. Nekem bejön :)

14/L

2011. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én 2009-ben csináltam, 5 kilót fogytam, és 1 év (!) alatt híztam vissza 4 kilót, de azt is csak azért, mert visszatértem az eredeti, nagyon rossz étrendemhez.

Kibírható, de szerintem nem vállalnám be mégegyszer. Bár kitudja, lehet nyaralás után mégegyszer neki kéne kezdenem.:D

Mindenesetre szerintem inkább normálisan fogyózz, ne csinálj ilyen sz.r villámdiétákat. Én rendes fogyókúrával 18 kg-t fogytam, és erre az eredményemre sokkal büszkébb vagyok, és tudom, hogy ezt megfogom tartani, mert ezidő alatt rájöttem, hogy a régi étkezésemet teljesen el kell felejtenem...:)

2011. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Figyelj,itt már többen leírták hülyeség úgy,ahogy van. Kivéve,ha

1: meg akarsz halni

2: kórházba akarzs kerülni

3: tönkre akarod tenni az anyagcseréd

4: izomból,vízből akarsz fogyni....mert akkor tökéletes,olvassgass valamilyen rendes oldalon fogyókúráról,ne feminát meg ilyeneket

tapasztalat: én nem cisnáltam ilyet,hanem egy haosnló hülyeséget: volt,h csak1x ettem főtt kaját,utána futás meg bicaj bírtam 2 napig..kevesebb lettem 2kg-mal,és ugyanolyan szarul néztem ki.

2011. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tapasztalat:

Úgy 10 évvel ezelőtt megcsináltam. Mivel nem volt rajtam 8 kiló felesleg, nem is ment le annyi. Nem éheztem, sőt nekem a hús mennyiség kicsit sok is volt, nem ennék 25 deka húst egy étkezésre, ám, mint fentebb írták, a ennek a diétának a fehérje "túladagolás" is a lényege. 4 kilót fogytam, mellette ugyanúgy sportoltam, mint előtte. A következő 7 évben nem is jött vissza semmi belőle. A diéta után persze nem kezdtem el zabálni, csak normálisan ettem, ebédet menzán, reggelit, vacsit otthon, mivel előtte sem nasiztam, arról sem kellett leszoknom. Mivel kb. 4 kiló lement, sokkal könnyebben ment minden addigi sport, szívesebben mozogtam utána, jobban is esett.

Később terhes lettem, szültem, mindenféle eü. és egyéb problémákkal fűszerezve sikerült felszednem jó pár kilót. Amikor már volt rá újra lehetőségem, elkezdtem újra sportolni, de nagyon nem esett jól, mindenem fájt, főleg az ízületeim, hiába csináltam nagyon fokozatosan, óvatosan, bemelegítve. Akkor újra elővettem ezt a diétát. 5 kg lement, közben mozogtam, nem nasiztam. Minden könnyebb lett, még az emeletre feljutni is.

Egyszóval nekem bejött, betartottam mindent, nem lettem diéta függő. Ami nehéz volt, az az egysíkúság, az ízek hiánya. A másik meg az, hogy amúgy ki nem állhatom a marhahúst, sem az ízét, sem az állagát nem szeretem. Nem mellesleg rohadt drága. Létezik csirkehusis változat is, bár kevesebb mínuszt ígér. Keverni nem szabad a kettőt.

A diéta mellett még a szokásosnál is jobban figyeltem arra, hogy elég folyadékot igyak. (Víz, zöld tea.)

Azóta eltelt több, mint fél év, nem szedtem vissza belőle semmit, sőt a könnyebbé vált sport miatt lassacskán olvadnak tovább a kilók. Nem sietek, havi fél kilónak is örülök.

Nem mondom, hogy csináld meg, nem mondom, hogy nálad ugyan így be fog válni, csak leírtam, én mit tapasztaltam.

2011. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az vagyok aki a 4. napon -2.5kg. bocs nem megyek vissza megnézni pontosabban az időt xdd visszajött az összes, pedig folyamatosan fogyózok, de mésmilyet..
2011. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!