Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék szeptemberig...

Hogyan tudnék szeptemberig lefogyni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos! Kérlek segitsetek!Először is a köcsögök kiméljenek meg a válaszaikkal! egész életembe kinlódtam a kilókkal...azonban most jött el aperc,amikor már elegem van! 17 éves csaj vagyok,170 centi,és 82 kiló...már mindent próbáltam...de semmi sem jön össze...már komolyan arra gondolok,h. nem érdekel az egészségem se,csak legalább vmivel kevesebb lennék..már egy -10 kilónak is örülnék...és nagyon kellene legalább annyi minuszba szeptemberig...gondoltam nem fogok enni,tornázni fogok..a kettő együtt már csak lefarag...már nem tudok másra gondolni...segitsetek!! :(
2011. júl. 17. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem érdekel az egészséged, akkor tur.bó diéta. 2 hét alatt nekem -6 ment le, szeptemberig 2x megtudod még csinálni. amúgy utána akkor nem hízol vissza, ha kb. 800-1000 kcalt eszel. szóval..
2011. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tur.bó diéta?? hogy csináltad?:) Én is szeretnék lefogyni kb 10 kilot..:)
2011. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elég sok tur.bódiéta van..neked melyik jött be?
2011. júl. 18. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
az a neve, hogy tur.bó diéta :D amúgy ha beírod a googlebe, kiadja a honlapját, ott mindent el tudsz olvasni. hatásos volt nagyon, dicsértek, imádtam, de utána nem tudtam 800-1000 kcal köré belőni az étrendem.
2011. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Velem is kb. ugyanez a helyzet. Én 18 éves vagyok 175 centi és 75 kiló. Egyszer már sikerült lefogynom koplalással és semmi mozgással de az szépen vissza is jött. Most lesz a szalagavatóm és szeretnék lefogyni. Nem akarok úgy visszanézni a képekre mint általában hogy úristen hogy néztem ki. Már előre félek a ruhavásárlástól is hogy semmi nem lesz jó rám. Már nyár elejétől elhatároztam hogy igenis lefogyok szeptemberre de mostmár ideje lenne el is kezdenem... Hetente járok boxolni és mostmár fogok itthon is tornázni és erősíteni (elképzelésem szerint napi 3x) és futni is szeretnék. Már csak az étrenden kellene valamit változtatni. Jah és egy jótanács: ne koplalj, többet árt mint használ. Nekem kihullott a hajam feleannyi se maradt mint előtte volt, és amikor elkezdtem normálisan enni szépen lassan de visszajöttek a kilók. Most hogy visszahíztam még mindig hullik a hajam( már nem olyan jelentősen de még mindig) Így utólag visszagondolva hülyeséget csináltam, de akkor sokkal jobban éreztem magam. Könnyebben tudtam ruhákat venni, nem lettem rosszul amikor belenéztem a tükörbe, mertem bikinit felvenni, és nem éreztem azt hogy minden ember engem bámul és arra gondol hogy milyen kövér vagyok amikor végigmegyek az utcán. Úgyhogy szeretnék megint úgy kinézni, de a kilókat nem szeretném visszaszedni.

Lehet kicsit hosszúra sikerült de jól esett kiírni ezeket magamból :D

2011. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!