Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csinált már valaki fehérjediétát?

Csinált már valaki fehérjediétát?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyi idő alatt mennyit fogyott? Mennyi jött vissza? Megérte-e?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. júl. 20. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
én tavaly nyáron nyaralás előtt kezdtem:) mondjuk nekem igazán nem volt súlyfeleslegem, nem is súlyban ment le sok hanem centikben(nem mértem de a tükörben látszott) 2 hét alatt látványosabban vékonyabb lettem. párom szerint nem jött vissza semmi ,sőt most még vékonyabb vagyok (szerintem azért nem vagyok annyira vékony mint akkor)amúgy én igyekszem kevesebb szénhidrátot és több fehérjét enni azóta is, gondolom ezért nem is lettem nagyobb.
2011. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Ha szabad még egy kérdést feltennem: mozogtál mellette valamit? Csak kíváncsiságból kérdem, mert én tutira fogok mozogni, csak érdekel, hátha hatásosabb lesz. :)
2011. júl. 20. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fehérje diéta = az egészséges életmóddal. Én így fogytam 20kg-ot 4hónap alatt. Persze hogy megérte! Ráadásul az a jó benne hogy nincsenek kötöttségek,azt eszel amit akarsz,persze olyat amiben sok a fehérje,de délelőtt simán meht egy kis ch is. Ezt így lehet tartani tényleg egy életen át.
2011. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A te válaszodat is köszönöm!
2011. júl. 20. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is csinálom!:) Na jó eszek ch-t.. de ilyen napi 50-60 gramm körül. Elvagyok vele, nem érzem magam ezért gyengének:) Persze van akinek más a tűrőképessége. Na meg természetesen az első napok, az átállás nehezebb:) De ha azon átlendülsz, akkor ok lesz:)

Már egyszer csináltam egy rövid ideig (kb 1,5 hét), akkor iszonyat látványos volt derék és hastájékon ilyen rövid idő alatt is. ;) Megint elkezdtem (most hétfőn), elhatároztam! És megy is :D Nincs csábítás:D De most tovább akarom csinálni :)

2011. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:07

megkérdezhetem, hogy mit eszel? és mennyit?:)

2011. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!