Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha biciklivel járok dolgozni...

Xyzszs kérdése:

Ha biciklivel járok dolgozni (öda-vissza összesen 20 km), akkor fogyhatok combról?

Figyelt kérdés
Alapjában véve vékony vagyok,csak fenékben és combban vagyok kicsit erősebb,ezért is gondoltam a bringázásra...
2011. júl. 21. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés... és látszik, hogy nem gondolod komolyan. Ha komolyan gondolnád, és tényleg biciklizni szeretnél akkor nem munkába menet tennéd. Jó oké de csak kiegészítésként, mert kizártnak tartom, hogy tartanád a kellő intenzitást. Ha meg tartod az intenzitást leizzadsz mint állat vagy lezuhanyzol munka előtt bent a munkahelyeden?
2011. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm vékonyodott combban csak a biciklizéstől, más viszont erősödött.
2011. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek:


Nem csiga tempóba tekerek,ráadásul végig emelkedőn..kis fokozaton(ami szálkásít9,jártam spinningre,szóval tudom!Amúgy meg leizzadtam rendesen mire beértem,és még zuhanyozni is tudnék,van rá lehetőségem.de szimplán csak átöltöztem.

2011. júl. 21. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!