Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat eszek? (Kérdésed...

Nagyon sokat eszek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Anyám szerint igen...


Egy átlagos napom ilyen:

Reggelire zabkása: 40 g zabpehelyből + tejből

10 órai gyümölcs, vagy egy kis csoki (kb 6 g szénhidrát van benne)

Ebéd csirkemell, hal, kb 150 grammot eszek

Uzsira általában lecsúszik egy fagyi, amibe 28 g szénhidrát van.. (ez nagyon rossz, jól érzem?)

Vacsi 250 g túró + 2-3 barack..


És ez mellé naponta biciklizek 30 percet, vagy 20 percet intervallumosan


2011. júl. 22. 17:13
 1/4 anonim válasza:
Nem, nem eszel sokat! Az étrended teljesen normális!
2011. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

előző vagy


esetleg a fagyi helyett lehetne valami mást...

2011. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor érzem hogy keveset ettem kb.2-3 napig olyan akkor kb enynit reggelizek:D mondjuk nenézd a fagyit:D Am mai reggelim 15dkg tk kenyér 4tojás fehérje csirkesonkák cottage cheese:D
2011. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért mert anyud a mennyiséget, nem a kcalt nézi... én télen annyit ettem mint a ló de napi minimum 80 dkg zöldséget + gyümit összesen megettem, melléje alig ettem olyan dolgot ami zsírt/olajat tartalmazott. Csak szinte tiszta fehérjét + jó minőségű ch-t ettem de kipukkadtam az 1600 kcalos étrenddel!!!


Anyud azért látja így mert ha pl. cukros dolgokból ennél ilyesmit pl. túródesszert nem sima túró hanem cukrozott boltiédesség, vagy cukrozott zabpehely lenne, akkor lehet nem fogynál...


Soknak tartom a napi kétszeri édességet. Csoki + fagyi is egy nap? Még súlytartó étrendnél sem tartom jónak...

Heti 2 (max 3!) mehet édesség, de akkor azon a napon, mikor mozogsz.

A mozgás amúgy remek.

Vacsi is jó válazstás mert nem tartalmaz ch-t, a túró nagyon ügyes!!! ugyanis azt mondják kazein van benne ami segíti a fogyást mer elalvás előtt eszed.


Uzsira gyümölcsöt, kefirt/natúr joghurtot, ha nagyon éhes vagy korpás kekszet ajánlanék. Ha édességet eszel, azt reggel edd így tuti lemozgod.


Ebédre mehet a csirkéhez halhoz saláta, zöldségek. Ha nagyon éhes vagy kis barnarizs, de ha gyorsabban akarsz fogyni ezt elhagyhatod :)

2011. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!