Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? (kérdésed rövid)

Sokat ettem ma? (kérdésed rövid)

Figyelt kérdés

reggeli:

1,5 dl víz+1 dl tej(4,5 %-os),3,5 kávéskanál kapucsínó por(nem tudom hány kcal)

1 szelet rozskenyér(130,5 kcal)

11 g vaj(38 kcal)

3 szelet téliszalámi

paprika,paradicsom(50 kcal)

1 fél szelet süti(rácsos-lekváros)


Délelőtt megettem a másik felét a sütinek,meg ittam hozzá egy nagyon pici tejet.


Ebéd:1 kisebb tányér spagetti(tészta nem tudom mennyi volt,a szósz meg sertés darált hús,paprika,paradicsom,hagyma,gomba+bolognai alap)

1 szelet süti(rácsos)

1 barack


Délután ettem még 1 barackot,és 3 db nagyon pici,nyári almát,és 1 vékony szelet gépsonkát.

Este futottam 35 percet.


Nagyon sok volt ez mára?


2011. júl. 26. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg, legalább 3óra kellett volna az éhenhalásomhoz ha ennyit eszek egy nap. Te mivel foglalkozol, hogy elvagy ennyi kajával?:S
2011. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meresztem a hátsó felem a gép előtt:D
2011. júl. 26. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Kevés és sz@r.
2011. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már miért lenne szar??Ettem zöldséget,gyümölcsöt,húst is,szénhidrátot,fehérjét...
2011. júl. 26. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Fehérjét alig ettél, főleg szénhidráttal tömted magad és nem egészséges ételekkel.
2011. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább egyél normálisan és sportolj, mert ez így egy nagy sz*r. Többet fog érni, minthogy egész nap mereszted a p*csádat és koplalsz..Miért ennyire ostoba az összes fiatal?
2011. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!