Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? (Kérdésed túl...

Sokat ettem ma? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

reggeli: egy tányér lecsó 4 szelet barnakenyérrel ( 60 kcal/ db)

tízórai: egy tál zabkása

ebéd: 2 tojásból tojásrántotta

uzsonna: 2 szelet ugyanolyan kenyét 1-1 szelet felvágottal, 1-1 szelet light sajttal.


Nem mozgok, jelenleg nincs rá lehetőségem, gipszben van a lábam.


2011. szept. 4. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem! Pont jó,vagy még ehetsz is valami könnyű ételt.:)
2011. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg nem jó.

Annyi reggeli után tízóraira bőven elég lett volna gyümölcs, még akkor is, ha egész nap ugrálsz.

Ebédre a rántotta mellé kellett volna valami sali vagy párolt zöldség.

Uzsonnára sem érzem indokoltnak a 2 szelet kenyeret, inkább etted volna meg a rántottához, és uzsira egy joghurtot.

Vacsira pedig valami hús vagy hal zöldségekkel.


A napi 5 evés nem azt jelenti, hogy egész nap kenyeret meg zabkását eszel. Van 3 nagyobb és 2 kisebb étkezés. Vagy 5 kicsi. Amit te ettél, az nem volt kevés, viszont nem volt benne friss zöldség és gyümölcs, és a 2 tojás sem oldotta meg a fehérjeszükségletet.

2011. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ajjajj. Tudom, szoktam almát enni, meg zöldséget is, de ma egész nap kórházban voltam, és nem tudtam úgy enni, tízóraira jöttem haza, a 2 szendvicset meg elcsomagoltam, úgy vittem magammal. De kalóriailag mennyi lehetett?
2011. szept. 4. 17:21
 4/5 A kérdező kommentje:

Amúgy valami ilyesmi szokott lenni a étrendem:


reggeli: 2 szendvics, olyan, amilyet ma ettem

tízórai: gyümölcs

ebéd: általában tojásrántotta, teljesen odáig vagyok érte. de szoktam még csirkemellett salátával, ilyenek.

vacsora: kis sov. túró csirkemellsonkával.


Ehhez még hozzá szokott jönni fél óra torna + suliba/haza sétálás.


Ez így jó?

2011. szept. 4. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem meg egyáltalán nem ettél sokat.Olyan 1200-1300 kcal körül lehetett a mai kajád ami egyáltalán nem sok,sőt ezzel elviekben sport nélkül is fogynál.Már ha a tojásrántottát valóban mindössze két db tojásból csináltad és nem nagyon sok olajban sütötted ki.
2011. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!