Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt mennyit lehet...

2 hét alatt mennyit lehet maximum lefogyni?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok, 56-57 kg,13 éves, lány. a seggemről és a combomról akarok nyaralásig nem sokat, 2-3 kg-t leadni, mert egy kicsit hájas, narancsbőrös. Szerintetek lehetséges 2 hét alatt lefogyni 3 kg-t? Mondjatok jó fogyási tippeket! Napi hány órát sportoljak? Hány kcal-t egyek meg napi szinten?

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

További szép nyarat mindenkinek! :D


2011. júl. 23. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem ne egyél 1,5 hétig semmit és edz combra és minden másra is és fuss minden nap 2km-et ,és ez nem vicc így tuti leadsz 5 kilót
2011. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem te döntöd el, hogy honnan fogyj, hanem a szervezeted és azt nem tudod befolyásolni. 2 hét alatt 3 kilót simán le lehet fogyni de 3 kilót már tök felesleges mert annyira kevés hogy kb ugyanúgy nézel ki mint előtte:D

napi fél óra futás elég, bár 13 évesen nem ajánlott a fogyókúra, dehát a mai világban már mindenki tökéletesen akar kinézni, senki nem elégedett magával...

2011. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ebben egyet értek 3 kiló nem fog meglátszani és mondjuk ilyen korban tényleg nem jó ötlet a 1,5 hetes koplalás szóvaL azt inkább ne:D
2011. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mindenféle képpen egyél,le lassúl az anyag cseréd és ha nem eszel akk az izomból fogysz és a zsír marad.

napi max 1000 kcal így lemegy 2-3 kg tarthatsz alma kúrát h mondjuk 5 napig csak almát eszel.

amúgy én 160 cm 13 éves 57-58 kg vok :DD

2011. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! szerintem sem vagyok kövér, inkább a narancsbőr zavar...és tudom, hogy nem fog meglátszani, ha fogyok, de legalább nem leszen narancsbőrös. nem akarok koplalni sem. :)
2011. júl. 23. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A futás jó ötlet, főleg ha betekered a combod folpackkal. Remek még az, ha megállsz a fal előtt, behajlítod derékszögben a térded, és igyekszel csak kicsit a falnak támaszkodni, így maradsz, amíg bírod, és még egy kicsit.


Két hétig kerüld a fehér lisztet, cukrot, (csipszet, kólát, fagyit, és a többi, amiről te is pontosan tudod, hogy egészségtelen) egyél sok nyers zöldséget, gyümölcsöt, és igyál jó sokat.

Lehet kapni teát narancsbőr ellen, nem vicc.

Mellé reggel-este hideg-meleg váltózuhany és egy alapos, mélyre ható masszázs. A zuhanyt úgy fejezd be, hogy olyan hideg vízzel, ahogy bírod, jól lehűtöd a bőrödet.

Használsz rá valami narancsbőr elleni krémet, vagy ha épp nem tudsz venni: lenyúlod a kávézaccot és átdörzsölöd vele a combod, feneked zuhanyozás közben. Semmi gond, ha bekerül a lefolyóba, nem csinál dugulást, viszont szagtalanít.


Amennyi narancsbőröd ilyen súllyal lehet... az két hét alatt látványosan enyhülhet. Bár fogyni sokat nem fogsz, talán egy kilót.

2011. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat/válaszaitokat! Sokat segítettetek! ÉN nem is fogyni szeretnék igazából, csak a narancsbőrt eltüntetni. Köszönöm mindenkinek! További válaszokat is szívesen várok!
2011. júl. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!