Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Be fog ez érni valaha?

Be fog ez érni valaha?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok és 60 kg. Nem vagyok kövér, csak plöttyedt, formátlan. Soha életemben nem sportoltam. Most elkezdtem az első 5 km-em c. edzéstervet, amely 6 hetes, ma ért véget az első hét.


Egyrészt büszke voltam magamra, hogy már eddig is eljutottam, csináltam, megerőltettem magam, nem álltam meg. De még a mai, 2 perc futás, 3 perc séta (ezt 4-szer) összetételű edzésnek a végét is alig bírtam (az utolsó futó szakaszt, persze nem álltam meg, csak lelassultam, alig vitt a lábam).


Nehezen tudom elképzelni, hogy 5 hét múlva (addig az összes lépést végigcsinálva) menni fog 5 km lekocogása egyben, megállás nélkül...az kb. fél óra futás...


Mondjatok valami biztatót!!!


2011. júl. 24. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószinüleg fog menni, de ha netán arra az idöpontra nem sikerül, akkor is sokat mozogtál, sokat erösödtél, és semmi esetre se add fel, hanem folytasd.

De ha lelkiismeresen végigcsinálod, akkor legalább is nagyon közel fogsz kerülni ahhoz, amit el akarsz érni.

2011. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!