Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogyan fogyott le? Hogyan...

Ki hogyan fogyott le? Hogyan fogyóztok?

Figyelt kérdés
Hogyan,milyen módszerrel fogytok,fogytatok le?Hogyan étkeztetek?Mit mozogtatok?
2011. júl. 25. 19:42
 1/7 anonim válasza:

A www.hoxa.hu oldalon találsz egy csomó fogyis fórumot, naplót, amiben történetek vannak. Vannak mérlegelők, ahol vezetheted a saját fogyásod.


Én a mai nap tartok -25,1 kiló fogyásnál tavaly szeptemberhez képest.


108kiló lettem szülés után. 21 kilót híztam a terhességem utolsó 2 hónapjában, majd 20 kilót szoptatás alatt.

Ezután jött rá egy magán endokrinológus, hogy cukorbeteg lettem, előtte valószínűleg inzulinrezisztens voltam, ennek köszönhetően ha minimális szénhidrátot ettem, azt is elraktároztam.Felírták a cukorra a gyógyszert, így az addig megszokott étkezésem mellett lement 8kiló pár hónap alatt. Március 16. óta fogyózom. Esténként futok, vagy elispszisjárózom. Napi 5ször eszek keveset és a lehető legkevesebb szénhidrátot, így 4 hónap alatt 17 kiló ment most le.

2011. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azta,gratulálok,nem kis teljesítmény!:))
2011. júl. 25. 19:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Még a mozgásig nem jutottam el,lusta is vagyok,sajna,meg azt gondoltam,hogy ha beindul a fogyás,akkor majd több kedvem lesz,és könnyebben fogok mozogni.Szóval még csk két napja vonok meg magamtól dolgokat.Reggel nyitok egy kaukázusi kefirrel,később paradicsomlé.Délben ettem egy kis gépsonkát paprikával,paradicsommal,uzsira ettem egy darab almát.Nemrég pedig két darab répát lereszeltem,és még maradt egy kis kefir,leöntöttem vele.Most eléggé éhes vagyok,imádom a zsemlét,kenyeret,péksütiket,és most elég nehéz tartani.De egy hétig szertenék így koplalni,aztán majd meglátom.
2011. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,ez a baj,hogy én is imádom a péksütiket,kenyeret,csokoládét,nagyon édesszájú vagyok:( Ráadásul olyan orbitálisan dagadt se vagyok,csak van rajtam 6-7 kg,ami csak engem zavar,így még nehezebb.
2011. júl. 25. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam a stresszes időszak a legjobb, ha fogyni akarok, mert akkor keveset eszek, de van,hogy nincs kedvem enni és azért nem eszem, a rövidebb távokat lesétálom stb. így volt egy időszak, amikor 50 kg helyett 46 voltam
2011. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és azóta se tudok visszahízni maradtam 48.49 kg
2011. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha ideges vagyok,én akkor is eszem,azzal nyugtatom magam.
2011. júl. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!