Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Helyi fogyás nincs, azt már...

Helyi fogyás nincs, azt már megtanultam itt, de helyi feszesítés van?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak a hasamról stb, nem lehet fogyni, de fezesíteni a bőrt lehet csak egy helyen. Tehát van olyan gyakorlat pl, ami csak a fenekemet feszesíti? Vagy ez is úgy működik, hogy sokat mozgok és előbb utóbb az is feszesedik?
2011. júl. 28. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Feszes testrész = zsírmentes testrész

Helyi fogyás = helyi feszesítés! WÁÓ


Persze elengedhetetlen a feszes testrészhez a megfelelő izomzat, de ha zsíros valamid akkor hiába van alatta az izomtömeg cseszheted...

2011. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy sokat fogytam és azóta ugyan kisebb vagyok, de olyan mintha még mindig löttyedt lennék.. Izmosodni akarok, nem fogyni tovább..
2011. júl. 28. 14:18
 3/6 A kérdező kommentje:
tehát ahhoz, hogy feszes legyek még tovább kell fogynom?
2011. júl. 28. 14:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért vagy löttyedt mert még mindig zsír van ott.


Egyébként célzottan izomcsoportot tudsz növelni, de egyszerre leadni a zsírt és növelni az izmot nem fogsz tudni.

2011. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy feszes legyél, zsírmentes izomtömegre van szükség.


Szóval igen tovább kéne szálkásodnod. Most viszont növelj elsőnek izomtömeget mert elb4sztad, aztán majd amikor összeszedtél egy kis izmot akkor majd leszálkásítasz.

2011. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Azért vagy löttyedt mert még mindig zsír van ott."

Arról még nem hallottál, hogy ez a megnyúlt bőr miatt is lehet? Pedig ez így van.

2012. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!