Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt -6-7kg. sikerulh...

1 hónap alatt -6-7kg. sikerulhet? Hogyan? 167/77 .17/L

Figyelt kérdés

napi 2-3L viz, semmi kenyér, minimális édesség(1-2 kocka csoki), napi 5szori étkezés(mindig keveset), delután 5tol nem eszek csak gyumolcsot, mindennap 20-30 perc torna


megfelelo ez? mit kellene másképp csinálni?


2011. júl. 28. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Napi ötszöri étkezéssel kb. fél év alatt fogysz 6 kg-t, kivéve ha nagyon nagy a súlyod (100 kg +). Én úgy fogytam 1 hónap alatt annó 15 kilót, hogy napi egyszer ettem, de akkor úgy hogy jól lakjak, közben pedig ha valamit akartam enni 1-2-3 csomag ropit megettem. Próbáltam az ötszöri étkezéses megoldást is, de az nálam borzasztó. Egyszer se lehetett jól lakni, mivel ugye mindig kicsit kell enni. Akkor már inkább jól lakok egyszer egy nap, mint sanyargassam magam a nap 24 órájában. A válaszom után jönnek majd a következő sablondumával: 1 hónap alatt 0,5-1 kg az egészséges, így csak koplalni tudsz. Meg akkor, hol a fehérje, hol van ez meg az. Én fél éve fogytam 1 hónap alatt 15 kg-t és nem jött vissza, tehát én itt senkire sem hallgatnék.
2011. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt :) sportoltal is ? vagy csinaltal barmi mast mellette? mennyirol indultal?
2011. júl. 28. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: Szerintem jól csinálod, amit írsz, én inkább ezt javasolnám.

Amire figyelj: Reggeli, ebéd legyen inkább amikor jobban eszel, ilyenkor menjen a szénhidrát (neked kb 150-160 g/nap kezdésnek), délután 5kor egyed a gyümölcsöt, estére inkább (sovány) túró, cottage, esetleg zöldségek (uborka, paprika, répa, saláta).

2011. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Kérdező! Nehogy hallgass az első válaszolóra. Ilyet nem lehet csinálni, hogy 1 hónap alatt 15 kiló mínusz, ez nagyon egészségtelen, neki szerencséje volt, hogy nem lett semmi baja.Meg ez is milyen butaság, hogy 1 nap csak 1x evett sokat, ez a legrosszabb amit csak csinálhatsz. Menj el el a háziorvosodhoz vagy egy dietetikushoz, mindketten azt fogják neked mondani , hogy többször(napi 5x) egyél keveset, és,hogy 1 héten kb 1 kiló fogyás az optimális.


Szerintem amit leírtál az mind jó, bár én inkább az édességet kihagynám úgy ahogy van(persze ha bírod, ha nem akkor 1-2 kocka csoki nem fog annyira megártani), a gyümölcsben úgy is van gyümölcscukor. Viszont reggelente egyél meg egy barnakiflit pl(teljes kiörlésűt) mert ennyi szénhidrátra szükség van reggel. A torna inkább legyen 40-45 perces, vagy akár biciklizhetsz is ennyit, lényeg, hogy legalább 40 percig csináld, én úgy tudom, hogy 40 perc után kezd égni a zsír.


Hajrá!:)


20L

2011. júl. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszi nagyon a válaszokat :)


én mondjuk a napi 5szori evést úgy gondoltam, hogy:

reggeli: natúr zabpehely tejjel/joghurttal, gyumolcsokkel

tízórai: valami gyumolcs

ebéd: rendesen ami itthon van, de húst zoldséggel ( tésztát, krumplit kihagyom)

uzsonna: szintén valami gyumolcs vagy joghurt

vacsira pedig az egyik válaszoló tanácsára zoldség :)


szerintetek sikerulhet a -6-7kg? tudom,hogy max -1kg/hét a normális, de azért 77kg az elég sok.abból gyorsabban le kellene mennie...nem?

2011. júl. 29. 11:04
 6/8 anonim válasza:
Szia szerintem azt tényleg ne csináld amit az első válaszoló mondott.Már csak azért mondom ,mert 2éve énis ezt csináltam nekem 12kg mínusz 1hónap alatt.És ne tudd meg h.megbántam.Amikor már nem akartam fogyni akkor elkezdtem normálisan enni de mindent kihánytam,mivel összeszűkült a gyomrom és megvolt szokva h.napi 1szer eszek normális kaját.Szerintem az mind jót amit csinálsz énis ezt csinálom csak én mellet futok meg itthoni torna.
2011. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 erica0726 válasza:
:) Én azt hallottam, hogy estére fogyizóknak tilos a gyümölcs! Nem tudom, hogy ez igaz-e, vagy miért van...de megdöbbentem...Szerintem heti egy kiló az nagyon jó! :) Bár volt egy ismerősöm, aki 2nap alatt fogyott 2 kilót! Tudjátok hogy?!?! Az ideg ráment a gyomrára...szóval inkább maradok én is 70körül, minthogy úgy kelljen lefogynom! Viszont a napi 5szöri étkezés ideális! :)
2011. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne 6-7 kilót fogyni per hónap, inkább csak négyet, maximum ötöt.
2011. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!