Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik a legszebb női...

Fiúk! Melyik a legszebb női testalkat?

Figyelt kérdés
Körte, alma stb ilyenekre gondolok. Képet is linkeljetek, ha tudtok, köszi..:)
2011. júl. 30. 23:28
 1/8 anonim válasza:
Én a vékony lányokat szeretem, és odavagyok a lapos hasért :P 18/F
2011. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Haydené gyönyörű :)


[link]

2011. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eva Longoria alak:pici,filigrán,keskeny váll,keskeny hát,pici cici,lapos has,keskeny csípő,kerek fenék.A legtökéletesebb női test.
2011. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kim Kardashiané vagy Scarlett Johannsoné. :) Mindkettőnek homokóra alkata van.
2011. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bár én lány vagyok,de odavagyok KimKa testéért :P igaz nagy a feneke de akkor is nagyon tetszik! 15/L
2011. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Egyértelműen a svindlerekből Jess az abszolute favorit: [link] nem csak az alakja hanem az arca is tökéletes.

Ettől függetlenül nem feltétlen kell így kinézni egy nőnek, hogy tetsszen... az alakja felőlem lehet banán is csak szép kis pofija legyen, ezenfelül tudjon gondolkodni, ne előnevelt droid legyen.

2011. júl. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is Kim Kardashian alakjáért vagyok oda, egyszerűen tökéletes!
2011. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

KimKa alakja nem homokóra! :) Mivel a csípője jóval szélesebb a mellméreténél! Azt már körtének hívjuk!!!

A homokóra az a 90-60-90 centis típus ill. persze nem pont ezekkel a számokkal is lehet valaki homokóra, de a lényeg, hogy ilyen arányban változzanak a számok.

A páromnak majdnem homokóra, még formálni szeretne magán, de szerintem tökéletesnek mondható a 93-75-100 centis méretével. De azért rajta is látszik, hogy azért inkább körtébb, mint homokóra, bár a szélesebb válla ezt kompenzálja és már homokórának hat egészében. :-)

2014. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!