Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúra/sport jó az...

Milyen fogyókúra/sport jó az ilyen testalkat ellen?

Figyelt kérdés

nem szeretem az alakom mert anorexiás felül,nagyon csontos ezen a részen, kilátszik a gerincem, kilátszanak a bordáim, a kulcscsontom...szóval csúnya...

viszont ha elkezdek enni akkor a fenekemre és a combomra hízok...képzelhetitek,hogy nézek ki. ilyen piramisalak vagy nem tudom...

segítsetek!!!:S mit tudok csinálni ez ellen?


2010. jún. 14. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:

szió

izmot növelhetsz, akkor kicsit többet fog mutatni a mérleg, tehát fogyókúrának nem igazán nevezhető, viszont lehet jót tenne.

2010. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ússzál sokat az megerősíti a felsőtestet és a fehérje is fontos
2010. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Konditerem,ott mindent átmozgatni egy megfelelő edzéstervvel. Azt jól látod,hogy a féktelen zabálás nem hoz szép eredméányt.
2010. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de jajj :S én lány vagyok...és hogy fogok kinézni ilyen kigyurt izmosan fuj ne !!!

más megoldása valakinek?

de azért köszönöm a válaszokat:)

2010. jún. 15. 07:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Konditeremtől sem leszel egyből "fúj, kigyúrt izmos", sajnos ez nem ilyen egyszerű. :)
2010. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ójajj:(
2010. jún. 15. 14:42
 7/8 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

Még mielőtt azt hinnéd, hogy a vasak látványától már olyan leszel, mint Schwarzenegger, nem árt tisztába tenni pár dolgot:

egy átlag srác, akinek a tesztoszteron szintje (ami az izomnövelés lényege) nagyságrendekkel magasabb, mint a tiéd, és emellett zabál, mint egy oroszlán, testsúlykilogrammonként 2gr fehérjét eszik (ehhez veszi a fehérjekészítményeket)egy év edzéssel fölszed 5-10 kiló izmot. Úgy, hogy törekszik arra, hogy hetente-havonta emeli a súlyokat (vagyis az adott gyakorlatnál használt súly tömegét).

Miből gondolod, hogy a népesség kevesebb mint 1 %-át kitevő genetikai csodához tartozol? Kicsit olvasgassál a testépítő oldalakon, beszélgessél el gyúrós srácokkal, és rájössz, hogy az ők, akiknek a testét eleve erre alkották meg, ellentétben a tiéddel, mi küszködést nyomnak alig pár kiló izomért.

2010. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
basszus nem akarok genetikai csoda lenni és nem akarok izmos lenni...már nem érdekel..lefogyok a combomból mert ha fogyok úgyis onnan először...és akkor legalább arányosan leszek mindenhol vékony.
2010. jún. 17. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!