Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evvel a módszerrel szerinted...

Evvel a módszerrel szerinted fogok fogyni? (több lent)

Figyelt kérdés

Mindennap rendesen reggelizem és ebédelek most még mindig más időpontban de ezen változtatni fogok mert azt mondják hogy nem jó.Sok gyümölcsöt és zöldséget eszem, de este 5 után már csak gyümölcsöt és zöldséget vagy még azt sem.Nem eszem annyi édességet vagy egyáltalán nem eszem ma csak 1-2 csoki kocka volt.

Szoktam tornázni (felülés, láb emelés stb...), nyújtani szoktam és utána spárgát meg hidat szoktam csinálni.


Ezzel a módszerrel fogok fogyni, és az baj hogyha egyik nap este másik, nap reggel tornázom?


2011. aug. 2. 19:30
 1/8 anonim válasza:
Ja, evzal a módszervel tuti! ;)
2011. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindegy mikor tornázol, de a híd meg spárga remélem csak vicc :D


Mármint ügyes vagy meg minden, de ezek annyit érnek, mint fing a gatyában.


Fuss, biciklizz, ússz, ilyesmi...

2011. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az ilyen sportokat nemigazán bírom mert csípőficamos voltam és ilyenkor egy kicsit fáj a csípőm, de köszönöm :D
2011. aug. 2. 19:44
 4/8 anonim válasza:
amavval egyet értek amit a 2. válaszadó írt
2011. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, csípőficamosoknak kimondottan ajánlott a - nem versenyszerű, de rendszeres - biciklizés, úszás (tudom, mert érintett vagyok). Ezek nagyon jók az ízületekre és a testtartásra is.


Híddal meg spárgával kb. annyit érsz, mintha fél lábon állnál. Szép-szép, csak nem túl hatékony.

2011. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bix ***** válasza:

utsónál a pont és a zöld pacsi is. excsípőficamosként is van neked mozgás, csak akarni kell és nem ráfogni mindenre hogy miért. egyik régi edzőtársam is csípőficamos volt, bármikor kenterbe guggolt vagy lábtolózott engem... a mozgás pedig intenzív és terhelő kell legyen ha tetszik ha nem. felülés kb semmire nem jó fogyás szempontjából, lábemelésre dettó. spárga az zöldség, híd pedig b@romság, ezeket felejtsük el, energia felhasználásod ekkor kb 0 kcal.


5 után nem evés felejtős, akkor kéne igazán rákapcsolni a fehérjét, és nem enni lehetőleg sok szénhidrátot.


hajrá

2011. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

most kaptam pozitívat meg negatívat is...

de most egyáltalán nem tudom hogy jó-e ez és feleslegesen meg nem akarom csinálni.

de köszönöm a válaszokat

2011. aug. 3. 10:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen mozgás nem felesleges.


Tegyük fel, hogy van 20 kg felesleged amit le akarsz adni, mi meg azt mondjuk, hogy csak 10 kg-t adhatsz le, akkor inkább hagyod a francba az egészet, mert "felesleges"?


Szerintem csak negatívat kaptál, a híd és a spárga egy VICC, ha fogyókúráról beszélünk. A csípőficam meg kifogás a mozgás elsumákolására.


Úgyhogy szerintem nézz tükörbe, és tisztázd le magaddal, hogy le akarsz-e fogyni, akarsz-e egészségesen élni, ha igen, akkor megteszel-e ezért némi áldozatot: ha igen, akkor nincs mese és csináld, ha nem, akkor hagyd az egészet, legyél husi, és nyugtasd magad azzal, hogy "a mozgás felesleges", meg "csípőficammal nem lehet mozogni".

2011. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!