Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy honap konditerem utan...

Egy honap konditerem utan mennyit fogyok? Vagy merheto lesz az eredmeny?

Figyelt kérdés

fitnessre akarok menni de kondigepekkel..hasamat popsimat es combomat akakrom fokent emgdolgoztatni :P

Ha eljarnek konditerembe hetente 4x mennek kb :) 1-1.5 orakat :)


170 centi vagyok es 60 kilo es lany :P


2009. ápr. 8. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos az alapokkal sem vagy tisztában. A fogyás, vagy akár az izmosodás, szinte kizárólag a táplálkozástól függ. Az eredményben kb 60% a kaja, és 20-20 % az edzés és pihenés.

Egyébként megfelelő étrend és edzés kombinációjával heti 0,5-1kg közötti fogyás a megfelelő sebesség, ennél gyorsabb már az izomtömeg jelentős csökkenését jelzi.

2009. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ, elöször is diétát kell rendesen összeállítani, aztán jöhet a sport.. hogy mennyit tudsz fogyni függ attol is, hogy most mennyi a felesleg...
2009. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

amugy mar 4 honapja dietazom !!!

azzal nincs problema.. midnent fove eszek keves kenyeret szoval :P

csak azert kerdeztem hogy igy egybekotve mennyire hatasos ?!

mert 1 honap alatt szeretnek megszabadulni vagy 5 kiloval :-S ha lehetseges..

2009. ápr. 9. 07:21
 4/6 A kérdező kommentje:

hmm de ha nem is fogyok annyit.. most eloszor surgosen nekem az izmosodas fontosabb mert felszedtem par kilot es mar utom a 60 at sajna:(

es meglatszik a pocimon meg combomon..

konnyen le tudom ezt gyurnu ?!

az az izmomma valtoztatni ?!

2009. ápr. 9. 07:23
 5/6 anonim ***** válasza:

ez nem olyan, hogy ha elkezdel konditerembe járni akkor izmos leszel.. lesz hatása sok kaloriát eléget és pörgeti az anyagcserét ami azért jó, mert ha lassu az anyagcsere akkor nem birsz fogyni..

1 hónap alatt 5kg nem fog sikerülni.. vagy csak úgy, hogy az vissza is fog jönni amint végeztél a fogyókúrával..

2009. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oki`koszike !!
2009. ápr. 9. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!