Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyit tudok szeptemberig...

Így mennyit tudok szeptemberig fogyni?

Figyelt kérdés

Minden nap végigcsinálom a Béres Alexandra köredzést, nem eszem mást, mint puffasztott rizst, meg répát és csak vizet iszom.

14/L


2011. aug. 4. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem terveznék ilyen hosszú távra.

1. ez nem kaja, kaja nélkül csak megbetegedni lehet

2. kaja nélkül kizárt, hogy minden nap tornázz


14 évesen a legjobb korban vagy ahhoz, hogy a koplalásoddal meddővé tedd magad, mert most fejlődik a m méhed/petefészked. Ez azt jelenti, hogy soha nem lehet gyereked.

Kövér nő talál pasit. Akinek nem lehet gyereke, az nagyon ritkán.

2011. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
úgyis utálom a gyerekeket xD
2011. aug. 4. 11:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt most mondod. Én is ilyen voltam. Csak azért mondod ezt, mert nem tudod kezelni őket és félsz tőlük. Megváltozik majd, hidd el. :)
2011. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyelj 2 nap múlva el fogsz ájulni:)...
2011. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És a pasikat is utálod? Mert ha meddő leszel, max. egy kutya jön majd össze. Esetlen egy-két szerető. De férjed/élettársad biztosan nem. Max. ha már elmúltál 40 éves, és megtalálnak 50 éves elvált pasasok több gyerekkel (tartásdíjjal), akik olyan nőt keresnek, aki már nem akar szülni.
2011. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2011. aug. 4. 11:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyan buta kislány vagy még:) Szeretnél egy rendes étrendet? Leírjam neked?+ tapasztalatokat?
2011. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
rendben, értelmes választ eddig még nem kaptam. azokat továbbra is várom.
2011. aug. 4. 11:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ezt amúgy sem bírnád. emberek vagyunk, nem robotok, KELLENEK az ízek, a tartalmas étkezések.

14 éves vagy, nagyon fogyóznod nem is kellene. A mozgás ok, de tarts néha 1-1 nap szünetet. Egyél naponta ötször, minőségi ételeket, este túrót pl., változatosan elkészítve. Így egészséges leszel, és ha kell (nem tudom, hány kg van) fogyni is fogsz, plusz az alakod 14 évesen mozgás mellett nagyon szépen, és gyorsan formálódik.

2011. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És ha pl. 80 kg vagy, akkor egy hónap alatt kb. 5 kg fog lemenni.

Ha 52 kg, akkor meg ne is akarj fogyni:)

Mindezt 165-170 m-es magassághoz írnom, de persze kb. értékek.

2011. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!