Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 15-20 kilót...

Hogyan tudnék 15-20 kilót fogyni szeptemberig?

Figyelt kérdés

Kb 20 kilót szeretnék fogyni. 85 kiló vagyok...és igaz azzal is megelégednék szeptemberig ha legalább 70-75 alá tudnék menni....Mióta az eszemet tudom kövér vagyOk..és nem tudtam a mai napig elfogadni magam,...ezért szeretnék változtatni...Minden tanács érdekelne....Már sok midnent kipróbáltam..de úgyérzem most szÁntam Csak el igazÁn magam..

(nem érdekel az "egészséges dolog"...fogyni akarok...a lehető legtöbbet...)


2009. júl. 21. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Az a kérdés, hogy mi a fontos: most lefogyni 10 - 15 - 20 kilót és utánna minimum ugyanennyit fele idö alatt visszaszedni, vagy lefogyni, de úgy, hogy tartani is tudjad?

Az elsö variáció extrém diétával érhetö el, a második csak sok kitartással, jóval több idö alatt és EGÉSZSÉGES módszerekkel: jobb minöségü kaja, és feltétlen sport.

2009. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
én is 85-röl indultam. Most vagyok 5honap után 77 és makk egészséges(172cmF19) A diétám annyi volt, hogy keveset mindenből sok víz semmi cukor. Mozogni nem tudtam a térdem miatt. Szeptemberig szerintem a cél legyen 75. és vígyáz karácsonykor vissza ne jöjjön:) Egyébként nem kell éhezni, hogy fogyunk. Ne csinálj hülyeséget az a lényeg. Pl éhezés a legidiótább dolog amit csinálhatsz. Sikerekben gazdag háj leadást
2009. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Nem éhezni/koplalni nem fogok....csak kevesebbet és egészségesebbet eszek.

Meg mozogni is elkezdTem....remélem siekrül vmi látható változás szeptemberig...

2009. júl. 21. 14:06
 4/5 anonim válasza:
61%

Szia! Én átérzem a helyzeted, én is ilyen cipőben járok , én 10 kg-ot szeretnék fogyni, mert ezen a nyáron még ki sem mertem merészkedni a strandra, szóval önbizalom így 0...én 170cm vagyok és 71 kg. nem tudom te hány cm vagy és hány éves , mert szerintem ettől is függ. Tudom most azt gondolod, hogy neked pont megfelelne ez a súly, de ez nekem rossz, mert alapjában véve vékonyabb csontozatú vagyok, ugrásszerűen híztam meg és így nem vagyok "kötött". Én is tanácsolom a mozgást nekem nagyon bejött most a hullahopp karika, a has nagyon szépen alakul tőle. Szerintem nyugodtan ebédelj egy kicsit, reggelizni pedig kötelező, mert akkor még lehet kisebb mértékű szénhidrátot is bevinni, az estékre viszont figyelj. Este, du. csak gyümölcs , tej és sokat igyál. Nem akarlak kioktatni, de szerintem nem jó gyorsan leadni 15-20 kg-ot, mert kijönnek a csíkok a bőrön és elsődlegesen az izmaidból veszítessz. Én 6-ot akarok aug. végéig. Hidd el , ha kitartó vagy megfog indulni a fogyás én kb. 1 éve várok rá és most úgy néz ki megindult :) és ez a mozgásnak köszönhető , mert a koplaló diéták semmit sem érnek. 74-ről indultam de szépen fokozatosan fogytam ezt a 3-at is le. Ja és ajánlom az L-Karnitin tablettát, ha mozogsz nagyon hatásos, legalábbis nekem bevált.Szurkolok neked meg magamnak is, mert SIKERÜLNI fog csak kitartónak kell lenni és nem feladni ha egyből nem kezdenek el lepörögni a kilók!!! :) Sztem egy 10 -et amúgy letudsz adni!

Sok sikert :)

2009. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

KöSzi:)

Am 16 éves és 168-170 körül vagyOk

2009. júl. 21. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!