Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózok! Van a kertben 14...

Fogyózok! Van a kertben 14 csirkém, ha mindennap megeszek egyet, de csak azt eszem egy nap, akkor mire mind elfogy,2 hét alatt fogyhatok?

Figyelt kérdés
A válaszokat köszi!!!
2011. aug. 6. 19:27
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
aranyos idióta:DDDDDD köszi, már én is untam a káposzta,fatskins,80nap a Föld körül diéta kérdéseket...:)
2011. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy tetszik a kérdés, bár én ezt komolyan gondoltam..

És gondolom is, Aczél jó ötlet az edzés, lehet csirkékkel súlyzózok majd.. az jó, nem?

2011. aug. 13. 18:48
 43/48 anonim ***** válasza:

ha eleg koverek, es tobbel is tudnal edzeni.. bar akkor az osszeset el kene kapni edzeshez :D es kozben ugye csak fogynanak.


inkabb huzodszkodj a tyukolban szerintem. ::)

2011. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
ha nem izomtömegnövelés miatt súlyzózik, hanem szálkásít, akkor elég 1-1 csirke. sok-sok súlyzós gyakorlat, rengeteg ismétlés, kicsi súly = zsírégetés. így királyságos lesz, 12 napig.
2011. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

kicsi súly nagy ismétlés szám -> hogy írtad, zsírégetés?

ez elég Rubint Rékás...

apropó, barátnőm laptopján néztem RR videót, és meg kell mondanom, voltak benne jó gyakorlatok! eddig azért jobban leszóltam, most már inkább azt mondanám, hogy hasat edz, de hátazást nem láttam benne, meg hiába edz saját súllyal jól lábra, ha utána ilyen kis laza fellépések vannak kis lábsúlyban, az megintcsak nem épp értelmes gyakorlat.

de a nagy (és továbbra is jogos :) leszólások mellett némi elismerést is érdemel egy pár gyakorlata.

2011. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
na pont a rubint réka eszembe sem jutott :)
2011. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

zsírégetéshez ugyan úgy nagy ellenállású edzést szoktak csinálni (izmok dolgozzanak keményen) ez is elég sok energiát fogyaszt, hisz nagy munkát végzel ~ 1 óráig.

másik meg valami intervallumos, küzdősport vagy interval. futás (a csirkékkel) vagy szobabicó (így soha nem kapod el a csirkéket)

:)

2011. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Csirkékkel súlyzózok akkor, meg majd futok utánuk.. sztem az biztosan jó lesz
2011. aug. 15. 21:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!