Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A japánok mit esznek, hogy...

A japánok mit esznek, hogy szinte mindenki nádszálvékony?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Magyarországon a 6-18 év közöttikorosztály mindössze 6 %-a sportol valamilyen sportegyesületi keretek között"

"Magyarországon az ország lakosságának 2 %-a sportol egyesületi keretek között. Ez az arány az európai országokban 13 – 30 %" forrás: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
najó, fruit, én tudom, hogy te benne vagy a témában, de azért nem csak az sportolhat, aki benne van valami egyesületben, ne fárassz már... :D Én se vagyok benne, mégis naponta bicajozok, futok, vagy táncolok.
2011. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*bár abban egyetértek, hogy egészségtelenebbül kajálunk, és kevesebbet mozgunk. csak ezzel az adattal nem. vagyis.... kevesebben foglalkoznak kellőképp a testükkel. Mert itt is pl sokan, akik fogyni akarnak, egészségesebb étrendre tértek át és sokat mozognak. Tehát ezen az oldalon sztem jobb lenne az átlag. (I hope so.)
2011. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ez a tény, hogy csak 6 % sportol rendszeresen, eléggé elszomorít. én 3 napja kezdtem el naponta 1 órat bicajozni, elötte én sem sportoltam. tegnap nem tudtam menni, mert nagyon rossz idö volt, nagyon szomorú voltam, mert rájöttem, milyen jó a sport, ma is várom, hogy legyen 5 óra. :) tök jó sportolni, utána olyan kellemes érzésem van, mert minden energiámat kiadtam, és azóta jobban is alszom. nem mellesleg formálódom is. :) köszönöm annak, aki válaszolt!
2011. aug. 9. 12:27
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak nézzünk körbe... vegyük a fészbúkos "ismerőseimet". 227 ember van felvéve nekem, ebből 22 emberről tudom, hogy nem a csak a tökét vakarja. Ebből a 22 emberből 14 van egyesületben, 4 hobbi szinten mozog, 4 pedig hát fogjuk rá, hogy évente kétszer lemegy a konditerembe és nekem rinyál hogy nem fejlődik. Én pedig szeretek sport témakörbe mozogni szóval igencsak kiemelkedően sok sportoló ismerősöm van.
2011. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 bix ***** válasza:

fruttinak van igaza. a teremben is lehet látni ezt a tendenciát. szép lassan 7 év alatt talán két kezem elég lenne hogy megszámoljam hány emberrel találkoztam lent, aki vitte is valamire. aki nem bukott ki fél év után, és tűnt el végleg.


pl én kertes részen lakok, tegnap este hazafele a környéken 7 csajt láttam futkározni, egészen fiatalokat is. ennek pl nagyon tudtam örülni, de valljuk be alapvetően ez ritkaság számba megy. az otthoni rékázásokat meg norbizásokat ne soroljuk a sportolók közé ha lehet, ahogy az ebkingpró meg legmedzsik se az.

2011. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én nem is szeretek otthon tornázni, annak nem érzem úgy a hatását, meg nem is fáradok el tőle annyira. Pl. egy óra torna után kb. 5 percig voltam fáradt, utána éltem az életem, nem éreztem, hogy csináltam volna bármit is. Vasárnap pedig elmentem biciklizni, amikor hazaértem, szinte leborultam a bicikliről, pedig nem úgy mentem, mint az állat. na annak aztán volt hatása. :D
2011. aug. 9. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!