Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen alakból lehet valaha...

Ilyen alakból lehet valaha ilyen? :D (képek)

Figyelt kérdés

A kérdés kicsit értelmetlen. Na szóval lehet-e valaha ilyen alakom, :

[link]


ha most ilyen :

[link] ?


2011. aug. 9. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az írtam, hogy szerintem nem szép. Ez az én véleményem.

Nekem pl az ilyenek tetszenek:

[link] (nem, nem nézem a sorozatot, de gyönyörű ez a lány, szerintem)

2011. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 bix ***** válasza:

én meg azt hogy ízlések és pofonok. eleve benne volt a kommentemben hogy megértem hogy te mást szeretsz és ezért nem ítéllek el. remélem így lejött neked is. nem rossz a csaj egyébként, de nálam azon kívül hogy esztétikailag jobban tetszik az izom, az életvitelem miatt is ezt a típust preferálom. iszonyat aktívan élek, hétvégente kaja, bicó, hegymászótúrákra járkálunk, hétközben edzés... a nem aktív lányok kihalnak mellőlem 3 hét alatt....



kérdező: jah. simán jó lehet. arra figyelj hogy legyen megfelelő mennyiségű fehérje, és szénhidrát is a kajádban... body.builder.hu tesztoszteron.hu készülj fel hogy nem kevés olvasmány. de van edzésterv nőknek és kaja minden mennyiségben, csak el kell olvasni és megérteni

2011. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

De szép alakod vaaaaaaaan!!!!

Tuti lesz eredményed ha ennyiszer jársz kondiba, de ááááh..... :))))

2011. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Jó csontos a pinád most látom XD
2011. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!