Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat rontottam ezzel?

Nagyon sokat rontottam ezzel?

Figyelt kérdés
Baráti összejövetel, hamburgerezés, otthon. Addig kérleltek, míg ettem én is egyet...( az akaraterőm nem az igazi, ha sokat kínálgatnak, gyakran elgyengülök, főleg, hogy imádtam régen a gyorskaját) 150 gramm volt az egész, benne marhahús pogácsa, paradicsom, saláta, nagyon pici mustár. A zsömle is olyan kisebb volt. Mennyi lehetett ez? Nagyon sokat rontottam vele? Amúgy ma ettem ilyen teljes kiörlésű gabona kekszet,( 200 kalória), káposztalevest, meg egy szelet kenyeret. Sokat rontottam egy olyan kicsi hamburgerrel? Görkoriztam is ma, legalább egy órát.
2011. aug. 9. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen sokat bele fogsz halni
2011. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi értelme van a koplalásnak? :-o
2011. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
gondolom te is lehetsz vagy 170 centi és 43 kiló :D
2011. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez koplalás? Nemm olvastátok, hogy bevágtam este 9kor egy hamburgert? Én nem nevezném ezt koplalásnak.

Amúgymeg, bár annyi lennék. De sajnos 160 cm és 70 kiló...

2011. aug. 9. 21:06
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és a káposztaleves nem az a diétás izé volt, hanem rendes otthoni, rántással meg minden.
2011. aug. 9. 21:07
 6/11 anonim ***** válasza:

ettél ma 1 kekszet

1 tányér káposztalevest + 1 kenyeret

ettél egy normális, zöldségekkel teli mini hamburgert...


igen, ez koplalás

2011. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
lehet nem este kellett volna enned, de ettől nem lesz bajod, majd máskor ne csábulj el:)
2011. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda, hogy minden csábításra elgyengülsz, amikor éhezteted a szervezeted.


Ez így hamburgerestől is koplalás.

Vittél be egy kevéske rostot, némi folyadékot (a káposztalevesben nem marad sok c-vitamin ugye), ócska szénhidrátot, ócska zsírt és üres kalóriát, és még ebből is összehoztál egy koplalós, alapanyagcserét se megközelítő szintet.

2011. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem rontottál. Rontás nem létezik fogyókúrában olyan részről, hogy többet ettél, kevesebbet mozogtál.

A rontás a fejedben van. Keveset eszel, ami tönkrevág. Lehet most még nem érzed, de hamarosan a tünetekből tapasztalod.


Nézd csak végig mit ettél

kb. 150 gramm hamburger

teljes kiőrlésű gabonakeksz

1 szelet kenyér

káposztaleves (ebből is gondolom 1 tányérral, de a normális adaghoz képest keveset, abbéli félelmedből, hogy meghízol)


Tudod mi a nagy baj a fogyózokkal?

Azt képzelik, hogy „sokat” esznek” még akkor is, mikor alig-alig juttatnak be valamit. Állandóan azért rettegnek minden falat étel után, hogy az lesz a hízásuk oka, így nem esznek eleget.


Ne ess ebbe a hibába! Vagy ha már belesétáltál ebbe a rút gödörbe, mássz ki belőle.

2011. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ennél nem sokkal többet ettem eddig és 70 kilósra dagadtam. Sajnos minden rámrakódik, ha úgy eszek, mint más normális ember, akkor hízok. És ez nem kifogás, látom mennyit eszik a párom, a szüleim, a barátai. És kevesebbet ettem, mégis híztam. Így se élhetek...
2011. aug. 9. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!