Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel elrontom/rontottam?

Ezzel elrontom/rontottam?

Figyelt kérdés
Futás után ettem dinnyét (nem tudom mennyi ha nagyon túlozni szeretnék akkor 1kg-ot) Egész nap 731 kcal-t ettem és igy a dinnyével (300-at számoltam hozzá mert elv. egy kilóban annyi van) 1031 kcal. De futottam 50percet + lépcsőztem. Nem gond h futás után ettem dinnyét?
2011. aug. 9. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem ha ennyit futottál:)

Mit szoktál enni átlagosan egy nap,mert én is próbálok csak 500kcalt enni egy nap de mindig 600-700 lesz belőlle(mert rám tukmálják a kaját......):/

2011. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A 731 nagyon kevés, még az 1031 is, ha csak nem egy vékonyka lány vagy. Az 50 perc futás pedig elvisz vagy 500 kalóriát. Nem jó úton haladsz.
2011. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első: én próbálok törekedni, hogy többet egyek de nem megy. :/ nekem a 700 kcal nem lenne sok sőt neekm az kevés de többet sose merek enni..:((( próbálj többet enni...:S de amúgy átlagba egy nap nekem is 700-800kcal a max. :SSSSS
2011. aug. 9. 21:17
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
De mit szoktál enni?Létszi írd le *.*
2011. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:10

Az 500 kcal nem étel, mondták már neked?!

Jó hogy tukmálják, a normálisabbja látja, hogy beteg vagy, és próbál tenni ellene valamit. Te is jó lenne, ha felfognád, hogy rendesen kell enni, és nem szenvedni, koplalni, összeszűkíteni a gyomrod, hogy kevesebb férjen = kevesebbet egyél.


Kérdező:

Merj enni, mert kórházban végzed. Ugye nem kell leírnom milyen szervi megbetegedéseid lehetne a kórosan kevés táplálékbeviteltől? Nem merészségről kell szólnia az evésnek. Létfenntartásról. Az egészséged érdekében gondolkodj, és vigyél be több tápanyagot!

2011. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyet értek,én 1200 kalóriát eszem és mégis fogyok sport nélkül,és fött ételt diabetikus recept szerint,orvos tanácsa szerint.Van ismerősőm aki ugyancsak 700 kalória körül eszik,csak zöldséget le is adott kb 20 kilót,de nem sok jövöje van a betegségig,teljesen sápadt beesett arcú,nagyon rossz ránézni.Nem lehet fogyokurázni,csak ésszel.
2011. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aj tudom és úgy félek pl. a meddőségtökt mert egy hónapja nincs meg. még nem állt be, egyhónapot van h késik, de ha ebbe a hónapba se jön meg.... :'( meg nagyon ingerült vagyok család tagjaimmal is. Meg minden más lett. :/
2011. aug. 9. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy ingerült, mert rosszul eszel. Ha kevés tápanyagot juttatsz be, mint amire szükséged van, ilyen tüneted lehet.

A menstruáció elmaradása is utalhat erre a gondra.

2011. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!