Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól étkezek és mozgok?

Jól étkezek és mozgok?

Figyelt kérdés

Van rajtam némi felesleg, sulikezdésig mindenképpen le szeretnék pár kilót adni, augusztus elején kezdtem. Minden reggel intervallumban futok 10 percet (sajnos csak ennyit bírok) és elliptikázok, súlyzózok és fekvőtámaszozni próbálok. Délután viszonylag gyakran szoktam menni úszni (egy héten 2x,3x) ott úszok jó pár hosszt, este mindig biciklizek 1 órát (dombok, leejtők).

Étkezés: Reggelire eszek 1 db kiflit selyemsonkával és 2dl tejjel.

Ebéd sokféle szokott lenni: csirkemell sonkában, lecsó virslivel, csirke baconbe tekerve és ezt mind olíva olajjal elkészítve sütőben. Délután szoktam enni gyümölcsöt (nem banánt, meg szőlőt) és néha Norbi Uptate 1-es pudingot. Vacsorázni nem szoktam. Egyáltalán nem vagyok éhes. Eddig nem volt sajnos barátnőm, nagyon szomorú vagyok emiatt, mindegyiknek akiknek tetszem csak a magas és vékony fiú kell. :(

Azét fogyok, hogy barátnőt találjak.

Jól étkezek és mozgok?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

14/F


2011. aug. 9. 22:28
1 2
 1/13 bix ***** válasza:
58%

beteg ez a világ, és beteg vagy te is. a kajád semmit nem ér, kevés, 14 éves pasik pedig a sport, és az izmok helyett a vékony alakot akarják... sírok komolyan sírok...


igen. ezzel elérheted áhított 30 kilós álomsúlyodat. remélem a hajvasalót a végén fel tudod majd emelni... 14 évesen nem volt még barátnőd? hát ezzel azonnal átfáradnék a szerelem szex topikba és az ezoterikába is, itt valami nagyon nagy gáz van. tényleg nem volt? úristen...



mák hogy nem vagy a gyerekem...

2011. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! A kritikákra is kíváncsi vagyok! :)

De egyáltalán nem vagyok éhes sose, régen se voltam, bár szerettem enni. :D

2011. aug. 9. 22:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Figyelj szivi,mondanám,hogy írj privit,de ma találkoztam egy magas izmos*.* fiúval..:D hmm...Szóval szedd össze magad és gyúrj inkább a fogyókúra helyett..( hány kg cm vagy?) ja és 15 éves lány vagyok;)
2011. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez a kaja kevés, sportolj, de egyél rendesen. Ne vékony, hanem izmos akarj lenni, mert hidd el a NŐKnek az tetszik, és pár év múlva a korodbeli lányoknak is ez fog. A sport szuper, folytasd.


Az meg h nem volt barátnőd! Én egy szépnek mondott lány vagyok, jó az alakom, általában szeretnek az emberek, mégis 15 évesen csókolóztam először. És akkor volt először barátom- mjuk már majdnem a 16-ot is betöltöttem :) Szóval semmiről nem vagy lemaradva csak a világ hülyült meg körülötted, de ne foglalkozz vele, csak éld az életed, és majd eljön a lány is. És persze sportolj, az jó

2011. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Öregapám, az elsőnen van igaza!!

Ilyen tespedt voltam én 5-6 körül, utána elmentem kosarazni. 1-2 hónap alatt normális alakom lett egyből, és így utólag elmondhatom, h megizmosodtam, megférfiasodtam. Ne higyj ezeknek a marhaságoknak, egy szó van: SPORT.

Ui.: Én amikor edzettem napi 4szer ettem főtt ételt, és sok-sokszor mellé hideget. Ha férfivá akarsz válni, nem egy tespedt p*ccsé, akkor menj el sportolni (nem sakk), és hagyd ezeket a Norbi-hülyeségeket.

Üdv!

2011. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsó te hülye vagy?:D
2011. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
5-6 az osztály akar lenni, nem életkor
2011. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rubint Rékázz hapsikám^^
2011. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező nem árt a csajozásnál,ha bátrabb vagy..mert hogy akarsz úgy csajt,h meg se mered mondani neki,h szereted xD
2011. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja és még egy tanács: Ha egy csaj adja a jeleket AKKOR VEDD ÉSZRE!!!!!
2011. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!