Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is fog a diéta működni,...

Így is fog a diéta működni, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy amikor fogyókúrázok, mindig csak 1 hétig bírom, aztán meg rám jön egy nagy falásroham, és mindent felfalok, amit találok, egy csomó édességet, pedig nem koplalok.Tegnap elkezdtem úgy fogyókúrázni, hogy reggelente megeszek 1 kocka 81%-os étcsokit a reggelim mellé.A reggelim általában túró+natúr joghurt 1-2 evőkanál zabpehellyel.Napi 5x eszek, sok fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt, estefele már kicsit kevesebbet eszek, mint napközben, és járok konditerembe fél éve.Így, hogy 1 kocka étcsokit megeszek reggelente, lehet, hogy nem jön rám falásroham, és nem eszek meg minden édességet.Amúgy azt olvastam, hogy az étcsoki egészséges.
2011. aug. 10. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi egy kocka étcsoki, ha minőségit és magas kakaótartalmút választasz, semmit nem fog rontani.
2011. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell ezt ennyire agyonkomplikálni,ugyanis ha csak arra figyelsz,hogy egész nap ne egyél többet mint kb 1500 kalória,akkor máris elindul a fogyás
2011. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt csokiehetnékem, amikor szénhidrátcsökkentett ebédet rendeltem. Úgy, hogy utálom a csokit. Abba is hagytam sürgősen a szénhidrátmegvonást.
2011. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. ezt az 1500 kcal-s népmesét honnan vetted? a saját kalóriaszükségletéhez kéne alkalmazkodjon és abba kell beillesztenie a csokoládét, nem az 1500-ba
2011. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, mindenkinek más a kalóriaszükséglete.

Egyébként tök jó, hogy elkezdtem napi 1 kocka csokit enni, mert abszolút nem kívánom az édességet, és így szerintem könnyebben is fogok fogyni, mert nem jön rám falásroham.Szombaton már kiugrik a szemem, ha ránézek az édességre, és egész hétvégén eszek, vasárnap is, és ezért nem is sikerül lefogyni.Viszont így most tökéletesen jó a diétám, most sem kívánom az édeset, meg nem is vagyok annyira éhes, pedig csak napi 1 kocka étcsokit eszek, amiben nincs is sok kcal.:)

2011. aug. 14. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!