Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azzal mit lehet kezdeni ha...

Azzal mit lehet kezdeni ha hiányérzet miatt eszek? Nagyon régóta nincs barátom, és egyedül érzem magam, és igy próbálom "pótolni"

Figyelt kérdés

sokat sportolok,meg járok társaságba,de a nap végén mégis egyedül vagyok,ezért rosszul érzem magam és eszek,pedig próbálom lefoglalni magamat.


olyan írjon akinek volt már hasonló problémája


2011. aug. 10. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az a baj h valamilyen tápanyagot nem viszel be a szervezetedbe. Rá kéne jönni, mit! Akkor elmúlnának ezek!
2011. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is egyedül vagyok, és azért nem eszek folyamatosan, mert kevés kaja van itthon, és az is félkész, és egyszerűen lusta vagyok nekiálni pl szendvicset kenni, vagy ilyesmi. Ha lenne itthon valami rágcsa, valószínűleg nyomnám befelé, de így csak akkor csinálok kaját, ha már nagyon éhes vagyok. :))


Szóval ne legyen otthon túl sok kész kaja, nasit meg egyáltalán ne vegyél.

2011. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott, mit lehet rágcsálni, legalábbis nyáron: piacon vegyél nyers borsót. Fejtsd ki egy tálba, azt lehet tolni befelé folyamatosan. De a legjobb lenne, ha bepasiznál. :)


(második voltam)

2011. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Piru válasza:


Vigyázz, mert ha később sikerül valakivel összejönnöd, még a végén megeszed!

2011. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el aggódni, ha ez az alakodon is látszik már...
2011. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

pótcselekvés - evés??

kurv.ázz.

2011. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
fogyózok,meg szerencsére az edzés is pótcselekvés,de le kéne állnom valahogy
2011. aug. 11. 02:09
 8/10 anonim válasza:
vegyél gyümölcsöket, zöldségeket és azt egyél! :) ha már mindenképpen enni akarsz valamit.
2011. aug. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

vávávááárj!

azt írtad, fogyózol. akkor semmi probléma.

alakítsd úgy az étrendedet, hogy mondjuk a fele mennyiséget eszed meg csak nappal (megjegyzem lehet nem a legjobb módszer) este pedig ott lesz neked fél napra való kaja. szerintem az elég egy étkezésre este. újra leírnám, ez nem olyan jó, mint napi 5-6 kiegyensúlyozott étkezés, de ha Neked ez a mániád, közelítsd meg így.

2011. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem Te csak kifogást kerestél, arra, hogy miért eszel. Ez még nem ok arra, hogy telezabáld magad esténként. =//

2011. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!