Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás kevés kaja után, ha...

Koplalás kevés kaja után, ha eszek, mikortól kezdődik a hízás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek a kérdésnek fuss neki még egyszer!
2011. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthető. Azt kérdezi,hogyha egy ideig valaki koplal,éhezteti magát, aztán elkezd normális adagokat enni, mennyi idő után kezdődik a hízás.
2011. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 bix ***** válasza:
100%

azonnal. más kérdés hogy neked mi a hízás, első körben valszeg az izmokat kezdi el kicsit feltölteni glükózzal és más hasznos tápanyaggal amit koplaláskor teljesen leürített, ez jelenthet pár kilót, amit persze az észlények jelentős része úgy értékel hogy 2 nap alatt 2 kilót hízott úristen...


zsírba raktározást is gyak az elejétől kezded, attól függ mennyire agresszív volt a koplalás, mennyire küldted szét magad, és mennyire magas a kortizol szinted, valamint mennyire csökkent az energiaigényed, mennyit eszel, mozogsz e egyáltalán, és még sorolhatnánk...

2011. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ma 2 hete hagytam abba,és kezdtem többet enni de még nem változott a súlyom.


mértünk testzsírszázalékot 24,8%.


van hogy bicajozok egy órát,de nem minden nap

2011. aug. 30. 10:37
 5/13 A kérdező kommentje:
mennyi idő után derül,ki hogy vissza fogom e szedni?
2011. aug. 30. 10:41
 6/13 bix ***** válasza:
100%

ahhoz tudni kéne egy pár dolgot amit leírtunk... mennyire mentél le, meddig csináltad, mozogtál e valamit, mit, mennyi ideig stb amit felsoroltam pl


ha most is 1000 kcal-ra mentél fel akkor nem fogsz hízni jó eséllyel, más kérdés hogy az még mindig marha kevés kaja...


többet kéne tudni ahhoz hogy valamit mondani tudjunk

2011. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nem tudom ,nem számoltam kcal!


de keveset ettem,az alatt nem mozogtam,csak mostanában néha bicajozok.



de szeretnék még fogyni 6kilót.

2011. aug. 30. 10:50
 8/13 A kérdező kommentje:
ja igen ezt a drasztikus kevés evészetet áprilisban kezdtem,és kb augusztus 16ig csináltam. azóta igyekszem enni, akkor is ha nem érzem hogy éhes vagyok. napi 3 étkezés megvan
2011. aug. 30. 10:51
 9/13 A kérdező kommentje:
ez idő alatt havonta mindig 3 kilót fogytam
2011. aug. 30. 10:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is fogytam, amikor beteg voltam. Ne koplalj, tarts mértékletességet! Úgy nem is fogod visszahízni, amit elvesztettél.
2011. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!