Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor kezdődik meg a hizás?

Mikor kezdődik meg a hizás?

Figyelt kérdés
Anorexiás voltam... Drasztikus diétával fogytam 2-3 honap alatt 15 kilot,majd rászántam magam a változásra. Legdurvább időszakomban napi 600-700 kalóriát ettem, kb 2 honapig, aztán elkezdtem növelni, fokozatosan, elöször 1000et majd százanként növeltem kb 2 3 hetente.. mult hónapban eljutottam az 1400-ig, de semmit sem hiztam, 42 kiló körül mozgott a sulyom, ettöl megijedtem és 4 napig 3-4 ezret is megettem. ez volt egy hete. azota 1500-at mindennap megeszem. mozogni viszont még semmi erőm, mivel 168 centi vagyok, mint mondtam 42 kiló, szeretnék már hizni kicsit, hogy legyen energiám, ne bámuljanak meg stb... nálam befog állni a jojo valamikor? vagy meddig hizhatok, ha kb. 1800-1900-ig emelem fokozatosan? köszi a segitséget...
2011. szept. 1. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Előbb a szerveid "épülnek újra", meg elkezdenek újra normálisan működni, egyszóval regenerálódsz, és csak utána kezdesz hízni.


Én most már 3 hónapja 3x annyit eszek, mint anorex korszakomban, és még mindig nem hízok.

2011. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1500 NEM elég!

Ez az emberek többségénél még mindig az enyhe fogyást akarók bevitele.

Legalább 3000 kell, vitaminokkal, egy -egy üveg mézsörrel, velőscsont, tojás, tejföl, zsíroskenyér, cupákos sertéshúsok...hú de irigyellek, ezek után ráköldesz fagyit, csokit.

Mozgásra a friss levegőn séta a jó, lassan, ebéd, és alvás után 2 km. Javaslom májvédelem céljából a Hegrimarin kapszulát,

(növényi kivonat) 3x2, 8 hétig, majd 2x1.

Ha csak zsír rakódik rád, hasznos az alapszintő gyúrás heti 2-3x, 1 órát.

Mázlista.

2011. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az alábbiak szerint legalább napi 3000-5000 kalória szükséges, plusz friss levegőn mozgás, itt sok hasznos dolgot olvashatsz:


[link]

2011. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Látszik, h soha nem voltatok anorexiások, de azért jó, h válaszoltok.


3000 kcal KÉNE, de annyit képtelenség bevinni, sokszor még nekem az 1500 is kínkeservvel jön össze. Mivel hozzászoktam, h keveset eszek, összeszűkült a gyomrom, amit nehéz tágítani, mert fáj - nekem la. Meg ha cukros-zsíros dolgokat eszek, akkor görcsöl, de néha annyira, h sírni tudnék. Íg azért elég nehéz sok kalóriát bevinni.

Olyat meg ne mondjatok, h kevés, mert iszonyat lehangoló. Tudjuk, h kevés, de mondjuk a 400-hoz képest sok. :)


Kérdező, te is szépen haladsz, gratula az eddigi eredményedhez, jól csinálod, lassan emeld a kcal-t. Én 168/49 vagyok, csomó csokit eszek, stb. Egyelőre az a cél, h hízzak, 52-53 kiló alatt nem is kezdek intenzív sportba, mert úgysem bírnám, meg félek, h visszafogynék.

2011. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de mint irtam 4 napig 3000-ret ettem kb, hát voltam olyan rosszul...ígyis ha pl megeszem egy szelet sajtot, orákig hányingerem van, hasonloan mint neked kedves utolso... Hát nemtudom, én úgy hallottam, hogy a jojo befog állni valamikor, de én még nem tapasztaltam...kicsit kétségbe vagyok már esve. :/ Neked is grat utolsó, tudom, milyen iszonyat nehéz, akkora akaraterő kell hozzá, hogy azt kivülállo elképzelni se tudja!:) Ugy gondoltam mozogni akkor fogok, ha megjön a menstruáciom, gondolom 50 kiló körül fog, remélem.. Köszi mindenkinek a válaszokat, akkor szépen lassan megrobálom emelni! Persze buta vagyok, látszik ez nem marad nyomtalanul az emberben, attól is tartok, hogy nem birok 50nél megállni és...na mindegy erre nem gondolok és legyüröm a falatokat!:D
2011. szept. 1. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!