Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj ha egy napra megszakitom...

Baj ha egy napra megszakitom a fogyókúrám?

Figyelt kérdés
Vagyis kb 4 hete fogyózok, leadtam 2 és fél kilót, és ma megettem kb 3 szelet almás tésztát, hab nélkül, simán csak az almát és a lapokat. Baj? vagyis megszakitom ezzel a fogyást?
2011. aug. 13. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nemhiszem,hacsak nem vágtál még be mellé 3hot dogot.

3szelet almás tészta meg semmi...

2011. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dehogy baj lehet 1 nap ami eltelik bűnözéssel én is szoktam.. Már 7kg-ot leadtam. Sőt tapasztalatom szerint akik ezt csinálják néha bűnöznek jobban bírják a fogyókúrát!:)
2011. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez még semmi.

De ennél jobban ne "bűnözz", és ne csinálj belőle rendszert.

Akkor nem lesz semmi baj.

2011. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hó hó! utolsó! ne gondold hogy nem eszek!:p annyi gyümölcsöt ilyen olyan formában, és zöldséget, meg halat meg csirkehúst eszek, sose vagyok éhes, mégis fogyok:p igaz h lassan... de fogyok. négy hét alatt 2 és fél kiló szntm nm sok, sőt:p csak most estére kicsit bezabáltam, me megettem egy csomó dinnyét s még ezt a sütit is:p
2011. aug. 13. 17:42
 5/15 anonim ***** válasza:
Én majdnem minden nap "bűnözök",de mindíg beleszámítom a napi kalóriaadagomba és így is fogytam már 23kg-ot 4,5hónap alatt. Csak ésszel kell és okosan!
2011. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

húú az sok:p hát én még két kilót szeretnék, csk ez a kettő már sokkal nehezebben akar lemenni. Vajon mért szerintetek?

Mit kéne csináljak?

2011. aug. 13. 17:50
 7/15 anonim ***** válasza:

Hány centi és hány kiló vagy?

hátha nem is kéne már azt az utolsó kettőt...


Egyébként a fogyás mértéke folyamatosan csökken, szóval a legvége, akárhol is jársz, a legnehezebb és a leglassabb.

2011. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
47 vagyok:p illetve reggel 46,5 :D :)) és 154 cm... nm nagyon fontos de jobban érezném magam azzal a minusz 2 kilóval, és ajánlom neki melegen h menyjen lee:p
2011. aug. 13. 17:54
 9/15 anonim válasza:

Tudod mi az a leptin?

Nekem most nem hozta be az oldalt, de itt a google által tárolt változat: [link]


Bizonyos szinten már segíthet, feltéve ha jó az edzésed is.

2011. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát edzésem? :)) napi 4 óra kemény közmunka s utána itthon meszelünk... szóval az megvn:p (este buli) :p
2011. aug. 13. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!