Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mégis hogyan? Ti hogy csináljá...

Mégis hogyan? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne nagy változáson átmenni?

Könnyű, gyors fogyás...

Szemmel látható változás...


És milyen legyen az étrendem?


2011. aug. 14. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Zsírleszívás, az étrended nem számít.


A többi módszer se nem könnyű, se nem gyors.

2011. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az oké, de nem zsírleszívásra gondoltam.., a gyorsaság pedig egy 30napos "kúra" lenne ami egy kblagos 15kgos leadást jelentene, a kondi és az ételfele gondolkodom...

Az étrend változtatás a napi menü...

És semmi olyan szert nem szeretnék ami módosít a szervezetem működésén... :)

2011. aug. 14. 23:07
 3/11 anonim válasza:

én ugyan sosem fogyókúráztam..sőt..inkább hízókúrázok..:D de édesanyám pár évvel ezelőtt használta ezt : [link]

rengeteg kilót leadott, és nagyon jól néz ki most:) de tornázni ne felejts el, mert a bőr megereszkedhet:)

2011. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

30 nap alatt max 4 kiló a reális, nem 15.


15 kiló mínusz még extrém koplalással is nehéz ennyi időn belül, és tönkre is vágnád vele a szervezeted, ha kibírnád és túlélnéd.

2011. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

én ugyan sosem fogyókúráztam..sőt..inkább hízókúrázok..:D de édesanyám pár évvel ezelőtt használta ezt : [link]

rengeteg kilót leadott, és nagyon jól néz ki most:) de tornázni ne felejts el, mert a bőr megereszkedhet:)

2011. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
bocsi kétszer küldtem el:S
2011. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, főleg azt a linket :D

Kíváncsi leszek, hogy mennyire válik be :)

2011. aug. 14. 23:50
 8/11 bix ***** válasza:

pff ezt a diétát gyerekek... már bocsánat de aki ezt kitalálta az nem normális.

aki végigcsinálta annak elsősorban kalapom lent, másod sorban meg szintén idióta. mennyi kalória már ez? 300? ugyanmár masszív koplalás... ha emellett valaki pl tud megfelelő intenzitással tornázni azt én megnézem. kimész futni de a saroknál tovább nem jutsz azt garantálom.


1 és 7. nap ESTE feketekávé? mivan? ezek hülyék

2011. aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bix ***** válasza:

" Igen fontos, hogy az első napon minden étkezéskor 3 főtt tojást fogyasszon, mert ez vezeti be a vegyi reakciót."


csak most olvasom... ezek tényleg tarkónlövést érdemelnének. milyen vegyi reakciót indít be a tojás??? annyira szívesen elbeszélgetnék a cikk szerzőjével. csak ő meg én egy kihalt utcán... egy golfütő, meg egy ásó...

2011. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 thewhiteman válasza:
vegyi reakció:DDD.bix,a testépítőknek nem fognak hinni soha.megfigyeled ahányszor ír valaki valahov,aki rét hozzá,mindig le van szarva és az iylen linkeket próbálják ki inkább.dehát ha a vékony,de zsíros az ideál,hát nekem m1:)
2011. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!