Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kíméletes, mégis hatékony...

Kíméletes, mégis hatékony fogyás? Van rá mód? (kieg. )

Figyelt kérdés
175cm és 85kg vagyok. alaktilag szerencsésnek mondhatom magam, mert sportos küllemem van. mégis ha jön a bikini szezon feszengve érzem magam. szeretnék találni egy olyan fogyókúrát, amivel kicsit formálhatom magam. Nem kellenek drasztikus megoldások,de aki mégis hasonló cipőben jár és talált magának megfelelő fogyókúrát, szeretném ha írna. Köszönöm:)
2009. ápr. 14. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajna egy fogyókúra sem vált be.

Elkezdtem egy kicsit sportolni, és láss csodát leugrottak a kilók.

(persze, ha nincs időd rá, akkor marad vmelyik fogyójkúra. Én az atkinszot próbáltam, de nagyon legyengített testileg, ezért abba is hagytam.)

2009. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki "Norbit". Nekem segített,persze nem tartottam be pontosan mindent,mégis fogytam a módszerrel. Én is próbáltam Atkinst. Valóban nagyon hatásos,de a kiegyensúlyozatlan táplálkozás miatt nem éreztem jól magam.
2009. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Persze a tornát sem hagytam el.
2009. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a cipőben járok és ugyanezek az adataim. Egyszer a 90 napos bejött, fogytam tőle 8 kg-t, de utána nem változtattam az életmódomon és visszajött (több is, mert akkor 78 kg voltam). Azóta nem találok én sem hatékonyat, pedig hetente 3x edzésre is járok.

Nekem mindenki a futást ajánlja, de nehezen veszem rá magam, mert panelban lakom és semmi zöld nincs a közelben, betonon meg nem szeretek futni. De állítólag nagyon hatásos.

2009. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát, én is 175 cm vagyok, de 75 kg, és így is ducinak érzem magam. ajánlom a Herbalife-ot. Drága, de nagyon hatékony és egyáltalán nem éhezel, tapasztalatból tudom:)
2009. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) utánuk nézek:)
2009. ápr. 15. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!